Skocz do zawartości
Busterje

GWARANCJA FOXCONN

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż na stronie producenta jest napisane, że dają na płyty główne 3lata, teraz moje pytanie, jak mogę zrealizować gwarancję ? Firma, w której kupiłem usunęła placówkę w tym mieście, w innym natomiast twierdzą, że jest to już całkiem inny oddział (LOL). Jakieś pomysły ?

 

z góry dziękuję za wszelką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w UE placówka zgłoszeń rma jest w Holandii odpowiadają w ciągu 24h rma.nl@foxconn.com oczywiście email po angielsku no i nie wiem czy odpowiedzą bo jesteś z Polski a to chyba poza UE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją odsyłałem do Holandii - licz się z tym, że wydasz coś kolo 50zł na przesyłkę... Na szczęście do klienta odsyłają na swój koszt kurierem wartym pewnie nie mniej, jak wartość samej płyty :)

 

Acha, ja miałem zonk, przysłali mi zamiast P35A-S jakiś niższy model P35 (2 złącza DDR2, zwykłe kondensatory itd), na ich koszt płyta została do nich odesłana (oni zamowili kuriera do mnie po odbiór), tak więc patrz uważnie co dostaniesz z powrotem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, no wlaśnie za przesyłke ponad 60zł zapłaciłem, no ale jak dostanę sprawną płytę to mi się opłaca

bo zmieniać sprzętu i tak nie zamierzam na razie i 775 mi wystarczy. Mam nadzieję, że nie odeślą mi jakiejś tandety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...