Skocz do zawartości
raven_88

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, Uncharted 3 skończony. Szczerze mówiąc ta część zdecydowanie wolniej rozkręca się niż 2, ale za to od lotniska w górę to już totalna jazda bez trzymanki zarówno pod względem gameplayu jak i grafiki. Piach super zrobiony, tak samo jak śnieg wcześniej. Fajnie rozwiązane są walki wręcz, system dobrze się sprawdza i jest dynamiczny. Wkurzają tylko dwie rzeczy czyli to o czym wspomniałem wcześniej: kamera i przerywniki filmowe. Pierwsze czasami tak potrafi zwariować, że człowiek tylko klnie jak szewc, bo nie idzie na spokojnie tego znieść. A fragmenty, gdzie w ogóle kamera stoi w miejscu to totalna masakra. A co do wstawek to tylko to, że czasami mogli by sobie darować i zostawić dialog bez przerywania gry. Ogólnie gra bardzo dobra, spokojnie trzyma poziom poprzedniej części. Ale czy ją przebija? Chyba nie, dwójka to jednak było coś absolutnie wyjątkowego. No może prócz zakończena - w trójce jest fajniejsze. 8,5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2 poszli na łatwizne z zakończeniem. Spodziewałem się bardziej ekscytującej walki w Lazareviczem, a skończyło się na dość prostej walce która opierała się głównie na ucieczce. W 3 troszkę to lepiej było przemyślane. Co do kamery to owszem. Pamiętam misję na statku jak trzeba było uciekać przed wodą, gdy się biegło kamera była skierowana przodem do Drake'a. Co utrudnialo wyrobienie się na zakręcie. Na tyle że za pierwszym podejściem musiałem to powtarzać ze 5 lub 6 razy, aż Drake w końcu dobiegł. Są to jednak niewielkie minusy, które można wybaczyć. Jak czasem bugi. Raz mi się zdarzyło że Drake podszedł do jakiejś ściany i gdy obróciłem się to wypadł jakby z mapy i nastąpiła śmierć. Coś jakbym włączył przechodzenie przez ściany w Quake 1. Było widać tylko kontury mapy bez tekstur i Drake leciał w dół. Raz się tylko tak zdarzyło, więc sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...