Skocz do zawartości
Marcin_gps

TANI DISCMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do dyspozycji maxymalnie 250 zl na Discmana. Wiem, ze to bardzo malo, ale widzialem discmany w takich cenach.

Z reszta to nie dla mnie, tylko na prezent. Jakiej firmy za te pieniadze najlepiej kupic??

Na jakie funkcje zwracac uwage przed zakupem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu we wrocku widziałem sprawne discmanyt soniaka za 10zł 8O . Więc po co przepłacać. Aż szkoda że byłem spłukany :cry:

kolejna historia dla archiwum x :lol: 8)
Powiem szczerze :oops: .

Nie masz racji.

Jeden koleś na bocznej od jemiołowej takie sprzedaje. Czasami ma płyty główne jak to mówi "od japońskich komputerów" sprawne o ile pamiętam abita po 20zł. Walkmany soniaka sprawne 15zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden koleś na bocznej od jemiołowej takie sprzedaje. Czasami ma płyty główne jak to mówi "od japońskich komputerów" sprawne o ile pamiętam abita po 20zł. Walkmany soniaka sprawne 15zł.

To zalatw mi jeden taki! Najlepiej najnowszy model Panasonika albo Soniaka :D Moj Pan Sonik SL-SX500 ma juz dosyc powoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem takiego mp3 playerka za 250zl na allegro i calkiem jestem zadowolony.... jak za taka cene bardzo dobry sprzet.. co do tych samochodow to ostatnio u nas bylo do kupienia audi a6 za 5tys. ze zwlokami w bagazniku. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem takiego mp3 playerka za 250zl na allegro i calkiem jestem zadowolony.... jak za taka cene bardzo dobry sprzet.. co do tych samochodow to ostatnio u nas bylo do kupienia audi a6 za 5tys. ze zwlokami w bagazniku. pozdrawiam

heheh 8O :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem takiego mp3 playerka za 250zl na allegro i calkiem jestem zadowolony.... jak za taka cene bardzo dobry sprzet.. co do tych samochodow to ostatnio u nas bylo do kupienia audi a6 za 5tys. ze zwlokami w bagazniku. pozdrawiam

Moglbys napisac cos wiecej????

Czy czyta plyty bez problemu, czy nie slychac zadnych trzaskow, ile buforu i czy prawidlowo dziala?????

I na ile te akumulatorki starczaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyta wszystkie plyty, troche dlugo wczytuje mp3 w porownaniu do zwyklego discmana ale nie wiem czy tak jest we wszystkich..... nie slychac zadnych pierdul oprocz muzyki naprawde ciekawie gra co do buforu to bodajze 120sek. wystarczajaco!! co do aku to nie wiem dokladnie bo jeszcze trzymaja :) od pierwszego naladowania ale discman lezy w samochodzie wiec slucham gdzies 2h dziennie. Ale mysle ze caly dzien sluchania spokojnie wytrzymaja! Ogolnie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem takiego mp3 playerka za 250zl na allegro i calkiem jestem zadowolony.... jak za taka cene bardzo dobry sprzet.. co do tych samochodow to ostatnio u nas bylo do kupienia audi a6 za 5tys. ze zwlokami w bagazniku. pozdrawiam

Jakto ze zwłokami w bagażniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem takiego mp3 playerka za 250zl na allegro i calkiem jestem zadowolony.... jak za taka cene bardzo dobry sprzet.. co do tych samochodow to ostatnio u nas bylo do kupienia audi a6 za 5tys. ze zwlokami w bagazniku. pozdrawiam

Jakto ze zwłokami w bagażniku?

a no tak normalnie kumpel prowadzi parking strzezony i kiedys przyjechali do niego jacys polacy zaciagajacy rosyjskim ;) i zostawili audi i powiedzieli ze kasa potrzebna bo cos tam.... .i ze za 5 tys od reki i pojechali...... potem koles otwiera audi po jakims czasie no i tak ........... co zobaczyl w bagazniku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem takiego mp3 playerka za 250zl na allegro i calkiem jestem zadowolony.... jak za taka cene bardzo dobry sprzet.. co do tych samochodow to ostatnio u nas bylo do kupienia audi a6 za 5tys. ze zwlokami w bagazniku. pozdrawiam

Jakto ze zwłokami w bagażniku?

a no tak normalnie kumpel prowadzi parking strzezony i kiedys przyjechali do niego jacys polacy zaciagajacy rosyjskim ;) i zostawili audi i powiedzieli ze kasa potrzebna bo cos tam.... .i ze za 5 tys od reki i pojechali...... potem koles otwiera audi po jakims czasie no i tak ........... co zobaczyl w bagazniku ?

a swistak siedzi i zawija w te sreberka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja np. kupiłem kilka lat temu od kumpla discmena mało znanej firmy ale wszytko miał na miejscu. System pzeciwstrząsowy i standardowe opcje... za jedyne 25zł :) No okazja.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem dla kumpla cos takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=13695627

i wlasnie przed chwila dostalem no i testuje... jak narazie to dzwiek jak za ta kase dobry, co do czasu ladowania sie to jak juz wykryje MP3 na plycie to pozniej piosenki laduja sie normalnie w zestawie pilocik bardzo przyzwoity czego nie mozna powiedziec o sluchawkach... wyglad spoko bardzo lekki (bez bateri), jak narazie jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

model deczko przystary, ale go posiadam i ma wszystkie możliwe zalety dla zwykłego discmana...aktualnie nie kosztuje on 349.00 zł tylko ok 269.00 zł...

 

 

http://www.panasonic.pl/pd.php?id=998&site_part=

Mam takiego samego i moge go polecic...

Kupilem go za ok 350 zl

A ostatnio widzialem go w Euro Rtv Agd i chyba byl za 250 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej polecam tego mediona !! za 250zl wydaje mi sie ze bardzo ok !! chodzi mi o wczytywanie plyty jak odpalam go czyli gdzies ze 20 sekund .... niestety nie moge teraz sprawdzic bo zostawilem w samochodzie :( a potem jak sie wczyta to juz smiga normalnie. Ma 2 wady: sluchawki od razu do kosza poszly bo do [gluteus maximus]........... a druga to nie ma oddzielnego podbicia basow tylko EQ w sumie da sie ustawic to co sie chce ale brakuje mi XBS albo cos podobnego :/

I TAK POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...