Skocz do zawartości
sil3nt85

Płyta z ACC itp

Rekomendowane odpowiedzi

hehe zrobili mi topic :D (dzięki) a co do kasy to naprawde chyba nie wykombinuje więcej :D

Ogólnie chodzi o to że łapie okazje odświeżenia gwar i sprzętu bo qmpel kupuje ode mnie kompa z sygnaturki/opisu czyli proc,plyta,ram,karta za 800zł i teraz biore za 800zł x2@x4 555,GA-MA770T-UD3P,GR 2gb 1600 za 800 i aktualnie mam 280zł na karte. :(

Gdyby płyta miała karte zint. to jakoś bym sobie poradził ale kupuje trzy podzespoły od jednego ziomka wiec płyta bez karty i teraz kombinuje i ogólnie wiem że płyta ma najnowszy bios gdzie bez problemu odblokuje rdzenie...

Najlepiej jakby była nowa i lepsza od mojej starej.

Edytowane przez sil3nt85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje od typa który ma narazie 100% udanych odblokowań, tzn wysztko co sprzedał i wymienił jako x2@x4 poszło na 4.

Serio 4870 ciśnie 5750 ?

 

Może ktoś przedstawić jakiś łancuch od 4850 do gtx 460 które warto kupić ? najlepiej modele które można kupić a ja komuś będzie się chciało to użytki też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam płyty która dzwignie x2@x4 555/560 +

Z ACC czy coś takiego."Kupujesz u sprawdzonego sprzedawcy (patrz komentarze) możesz być w 100% pewny pomyślnego odblokowania dodatkowych rdzeni i stabilnej pracy procesora."

 

Więc teraz pytanie czy mam szukać płyty która odblokuje rdzenie czy tylko taką która ma taką opcje bo jak piszą 100% to chyba tak naprawde zostały już sprawdzone(oblokowane) ?

 

Szukam taniej płyty i najlepiej żebym nie musiał aktualizowac biosu :D

 

Narazie dostałe propozycje - m3a770de vs Gigabyte GA-MA770T-UD3

Edytowane przez sil3nt85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą brać ?

m3a770de czy Gigabyte GA-MA770T-UD3

Podobno ta druga ma lepsze zasilanie i większa szansa na unlock.

 

Czy coś innego ? (chyba najtaniej w morele, płyta do 260zł

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta główna Socket AM3 ASRock

M3A770DE (770 PCI-E DDR3)

 

Pamięć DDRAM3 GoodRam

4096MB 1333MHz CL9 (2x2048)

 

Można zamykać topic :) obym nie musiał zmieniać biosu i żeby tylko się rdzenie odblokowały !

Edytowane przez sil3nt85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...