Skocz do zawartości
Michaelius

Cannon Fodder 3

Rekomendowane odpowiedzi

Swietne info :D Az sie zdziwilem, jak zobaczylem ten temat, a w glowie WTF?

A jeszcze jakis czas temu wspominalem te gre i pomyslalem, ze byloby swietnie jakby kiedys wydali odswiezona wersje. No to teraz tylko czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO za kolorowo i cukierkowato = zbyt oczojebnie.

 

No tak, gdzie ten MROK?! Przeciez wszyscy pamietamy jaka powazna i mroczna gra byly CD i CD2...

 

 

 

-__-

Edytowane przez Jin*
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, gdzie ten MROK?! Przeciez wszyscy pamietamy jaka powazna i mroczna gra byly CD i CD2...

 

Piszac swojego posta, nie mialem na mysli zmiany klimatu na mroczny... Nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc, wiec wyluzuj. Po prostu aktualne screeny wygladaja jak pokaz fajerwerkow (zbyt nasycone kolory jak dla mnie). IMHO juz znacznie lepiej kolorystycznie przedstawial sie anulowany projekt na PSP - cannon fodder psp - Szukaj w Google. Edytowane przez brachol
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak powinna ta gra właśnie wyglądać. Oczywiście z nieco podrasowaną grafiką względem tej anulowanej wersji na PSP. CF 3 wygląda zbyt bajecznie i cukierkowato. Same ludzie wołają o pomstę do nieba. Nie twierdzę że Cannon Fodder była gra poważną, a raczej zwykły Arcade, ale tu zdecydowanie przesadzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Hahaha.

Pamietam jak na 386 musialem bawic sie plikami zeby zyskac wiecej pamieci EMS itp zeby mi sie uruchomila ta gra.

Raz sie uruchamiala raz nie.

PAMIETAM ta walke o kazdy kilobajt ramu. To byly czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

No tak, gdzie ten MROK?! Przeciez wszyscy pamietamy jaka powazna i mroczna gra byly CD i CD2...

 

 

 

-__-

 

 

zgadzam sie z niektorymi wypowiedziami

zbyt slodko cukierkowato az MDLI

juz Heroes 5 byli zrobieni na slodko

ja takiego foddera nie chce

wole zaladowac dosboxa i wrocic do 1 i 2

szkoda, ale coz. czego nie robi sie dla marketingu i masowej sprzedazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

WIesz. Ja nie odebralem tego jako sarkazm.

Wg mnie 1 i 2 byla pixelowata i w ciemnych barwach. Byly podziemia, kanaly itp i bylo git.

 

EDIT

a tutaj mamy cukierkowate postacie wnetrza tla i wszystko

gierka dla malych dzieci

Edytowane przez G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przyznam, że nie wygląda to za ciekawie, ale nie popadajmy w skrajności. Jak gryawlnie będzie tak dobrze jak w oryginale to może i jakoś się przyjmie w tej postaci. Grafika jest za kolorowa, ale nie razi też w oczy brzydotą. Więc po włączeniu AA FullHD, może nie będzie tak źle . Zawsze można sobie zjechać z gamma ;) (tak to był właśnie sarkazm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamieta ktos jeszcze o tym? ;) Pojawił się jakiś trailer.

W opisie na YT znajdziecie linka do rosyjskiego dema.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=gP5i2V2IkME

 

Od kilku miesiecy wisi tez krotki gameplay i intro (samo intro nawet niezle imo).

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=h1FVSg4ENE0

 

Generalnie to srednio mi sie to widzi.

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w to demko ruskie. Znudziło mnie po 3min. i wywaliłem. Myśle, że ta gra miała swój czas w tamtych latach. Dzisiaj już to nie przejdzie. Wtedy i forma i grafika były w miare dobre. Rozgrywka oryginalna. Dzisiaj już raczej nie ma czym nas zaskoczyć. Choć oryginalne cannony były zacne, nie należały do moich ulubionych gier. Troszkę powiewało nudą i za bardzo pachniało strategiami, ktorych nigdy nie lubiłem. Za to muzyczka w creditsach odtwarzana na Amidze chodzi za mną do dziś. Pamiętam jaki wtedy szał był, że było słychać ludzki samplowany głos + te zdjecia czarnobiałe. Wtedy sie człowiek cieszył z takich rzeczy. Cóż to były za czasy..

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Łezka kręci się w oku.

 

EDIT!!!

 

Grałem. Grałem. Grałem.

Jednym słowem powrót do korzeni + nowa grafika. Dla fanów 1 i 2 części - MUST HAVE. Dla innych - całkiem przyzwoita ciekawostka w dobie wszystkich FPS itp.

POLECAM.

Edytowane przez fight.club.member.1999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...