Skocz do zawartości
Crazy_Ivan

Nowy dysk i XP nie uruchamia się

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem nowy dysk, a jako że nie lubię instalować wszystkiego od począdku zrobiłem sobie obraz starego w Ghoscie i przywróciłem na nowym. Wszystko cacy tylko po takim zabiegu durny Windows XP nie chce się uruchomić, wszystko jest narmalnie do momentu w którym powinien pokazać się pulpit a zamiast niego mam niebieską planszę z logiem XP (coś jak przy logowaniu ale nie ma żadnych przycisków - niczego). Wiem że spowodowane jest to tym że ten głupi system sprawdza hardware i jak znajdzie coś innego to blokuje się, kolejny z superpomysłów antypirackich.

Czy można to jakoś obejść aby nie instalować wszystkiego od począdku (mam sporo progsów i wszystko ładnie poustawiane)? Pomocy!!!!

 

Narazie podłaczyłem stary dysk i tak system wystartował normalnie (mimo że z nowego dysku).

 

A jeszcze jest jedna dziwna sprawa mianowicie w informacjach o komputrerze (Menadzer użądzeń) mam tylko podaną ilość pamięci a o procesorze i reszcie już nie nie ma 8O oraz ciagle instaluje (system znajduje nowy sprzęt) kontroler SCSI/RAID a ja nic takiego nie mam w kompie 8O .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...