Skocz do zawartości
ath

Call of Juarez: The Cartel

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że bracia McCall popadli w niełaskę. Koncern Ubisoft i wrocławskie studio deweloperskie Techland ujawniły dziś, że akcja trzeciej część serii Call of Juarez przeniesiona zostanie w czasy współczesne. W Call of Juarez: The Cartel zagramy latem tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

 

To może być prawdziwy szok dla fanów serii, którzy z niedowierzaniem przyjmowali wcześniejsze plotki na temat powstającej trzeciej części. W The Cartel prawdopodobnie nie zobaczymy już braci McCall. Zamiast tego polski deweloper obiecuje jedyną w swoim rodzaju podróż, która poprowadzi graczy od serca współczesnego Los Angeles aż do meksykańskiego Juarez.

 

Dołączona grafika

 

- Call of Juarez: The Cartel to przepełniony akcją shooter z mocną fabułą, interesującymi postaciami i wieloma opcjami rozgrywki – podkreśla Caroline Stevens, EMEA Brand Director w firmie Ubisoft. - Gra przeniesie najlepsze elementy Dzikiego Zachodu do czasów współczesnych, jednocześnie zaskakując odważną, wciągającą historią.

 

Przypomnijmy, że pierwsze doniesienia o nowej odsłonie cyklu Call of Juarez pojawiły się w grudniu ubiegłego roku. Według niepotwierdzonych dotąd informacji serwisu gamers.fr gracze wcielą się w agentów DEA i będą walczyć z kartelami narkotykowymi na meksykańskiej granicy. Gra ma być utrzymana w sandboksowej konwencji i oferować sporą ilość jeżdżonych sekwencji.

 

Bliższe szczegóły na temat tej produkcji już wkrótce mają pojawić się na stronie www.callofjuarez.pl.

 

Dołączona grafika

 

Ubisoft i Techland oficjalnie zapowiedziały Call of Juarez: The Cartel | Wiadomość 2011-02-07 19:31:17 | GRY-OnLine

 

Lekka zmiana konwencji, może być ciekawie. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na razie tego nie kupuje, CoJ miał swój klimat właśnie dlatego że był umieszczony w innych czasach a tu.. Ale pożyjemy zobaczymy może będzie to ciekawa pozycja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam skarb, nowa era, też myślę, że może być fajnie. Powodów by dobrze postrzelać może być wiele. Moim zdaniem powinni wrócić stylem do jedynki. Druga część jak dla mnie o wiele słabiej wypadła.

Narta.

:wink:

Edytowane przez qqrydza
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla mnie nie widzę COJ w przyszłości ,gra zachwycała tym ,iż była westernem ,naprawdę mało takich gier a zwłaszcza cofających nas w dawne czasy. Sam klimat westernu był bardzo fajny i chciało się grać. Pożyjemy zobaczymy i tak warto czekać na rodzimą produkcję i zobaczyć co ciekawego wyjdzie z ich pomysłu ,bo może się okazać że coś bardzo ciekawego wyjdzie z tej mieszanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troszkę s uspokoiłem, ale i tak troszkę nie rozumiem tej decyzji. Przecież mogli się skupić na innej postaci. Lub wymyślić coś. Jest jeszcze tyle ciekawych rzeczy jakie można zrobić w klimacie dzikiego zachodu. No ale może i taka zmiana też będzie dobra. W końcu jest jeszcze RDR, który też sporo wyciska z tematu Westernu.

 

P.S po co dali tam urywki Dead Isnlad ;) No i ciekaw jestem jak się spisuje Chrome 5 ;) Wygląda to całkiem nieźle na tym filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Straaasznie przebloomowana grafika. Chyba tak żółto to jeszcze nie było, chyba że w DiRT jedynce.

 

7:35 czy 4:58 - masakra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak ma być. Co mnie nieco martwi, bo nie przepadam za sandboxowymi grami. Wolę konkretną fabułę, ale żeby można było nieco odskoczyć w bok. Ale jeżdżenie po mieście w szukaniu misji już niespecjalnie. Już nie mówiąc, że gra będzie w dzisiejszych czasach, a nie czasach zdobywania dzikiego zachodu i kolonizowania Ameryki. No cóż zmiany muszą być. Zobaczymy czy na lepsze, czy gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Obejrzałem filmik z multiplayer, jak dla mnie to jest pośmiewisko a nie gra. Nawet pomijam tu gameplay, tylko mówie o stronie technicznej. Modele, animacje, tekstury, efekty (np. eksplozje). Co to ma być? 2011 rok?

 

Zmieniłem zdanie. Nowe konsole zupełnie nie są potrzebne. O stronie technicznej Crysis 2 nie ma nikt prawa powiedzieć złego słowa (no poza tymi teksturami co szpecą). Nie mało innych gier prezentuje świetny poziom, choćby przed tym trailerem obejrzałem gameplay z Bioshock: Infinite, który zrobił na mnie ogromne wrażenie.

 

Co potrzebujemy to developerów i wydawców którzy będą chcieli zrobić cokolwiek poza zarobieniem kasy. Nic poza tym nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Call of Juarez: The Cartel Review - New Game Network

 

Call of Juarez: The Cartel | Xbox 360, Reviews, First Person Shooter, Mature - M

 

EDIT.

 

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/call-of-juarez-the-cartel/critic-reviews

 

Ogólnie nie lubie recenzji, ale w tym przypadku wszystkie raczej sie pokrywają z tym co widać na filmikach. Jak można sie aż tak cofnąć?

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to niby nowszy silnik niż w poprzednich częściach. Moje zdanie jest takie. CoJ 1 wyglądała na tamte lata naprawdę ładnie. Spore przestrzenie, roślinność. Modele postaci takie sobie. Dźwięk i muzyczka idealnie dopasowana do klimatu. No i grywalność nawet niezła. Raziło w oczy tylko koszmarne A.I. Ale fun z gry był spory. Wyszła dwójka i graficznie imo wyglądała gorzej. Ale grywalnością i i klimatem nic nie straciła. Tu mamy graficznie również krok wstecz. Nie wiem jak jest z gameplay'em. ale już teraz mogę stwierdzić, że przesiadka na Sandbox'a , którego nie za bardzo lubię (sorry Harry ;) ) i do tego zmiana czasu w jakim się rozgrywa fabuła nie napawa optymizmem. Nie wiem po co oni to w ogóle wydali. Pewnie niektórzy wiedzą, że coś pociekło na klocka i czytałem bardzo niepochlebne opinie właśnie na temat grafiki i masy bug'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Z tego co widze to gra już jest w sklepach, ponoć nawet DX11 dodali (cóż tam może być?). Ma już ktoś? Ciekawi mnie jak wyglądają opcje grafiki, szczególnie czy można wyłączyć bloom, może by sie wtedy dało zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...