Skocz do zawartości
Maniakalny

telewizor podłaczony do PC: PROBLEM

Rekomendowane odpowiedzi

jak w tytule

 

Podłączylem komputer do telewizora (model LG LED 47LE5300) kablem HDMI i mam taki problem jak w tytule topicu.

Filmy chodzą ZA szybko (Za płynnie), nie moge sie do tego przywyczaić, tak nie powinno raczej być. Przykładowo na monitorze LG 24" (TN) filmy chodzą idealnie, czy trzeba cos zmieniac w ustawieniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w tytule

 

Podłączylem komputer do telewizora (model LG LED 47LE5300) kablem HDMI i mam taki problem jak w tytule topicu.

Filmy chodzą ZA szybko (Za płynnie), nie moge sie do tego przywyczaić, tak nie powinno raczej być. Przykładowo na monitorze LG 24" (TN) filmy chodzą idealnie, czy trzeba cos zmieniac w ustawieniach?

 

 

Haha, musisz zmienić grafę na coś słabszego :lol2:

 

A tak poza tym, co to znaczy, że film chodzi za szybko? Ile klatek/s? Dzwiek tez chodzi za szybko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, musisz zmienić grafę na coś słabszego :lol2:

 

A tak poza tym, co to znaczy, że film chodzi za szybko? Ile klatek/s? Dzwiek tez chodzi za szybko?

 

no wlasnie tak jakby klatek bylo za duzo

dzwiek idzie chyba dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie lubisz pokaz slajdów :)

Co do pogarszania jakości to chyba wystarczyłoby odpowiednio obciążyć procesor podczas oglądania filmu, tylko problem jeżeli korzystasz z akceleracji sprzętowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień częstotliwość odświeżania ekranu na 24Hz.

 

w sumie pomogło

ale jak mam jakis serial w SD czy cos w 25FPS

wtedy przycina i musze zmienic znowu na 60Hz

 

paranoja jak dla mnie zeby przestawiac bez przerwy to, a mialbyc bez problemowy pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...