Skocz do zawartości
Lifeman

wysłanie mass maila

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce wysylac CV do pracodawcow od razu grupowo na np. 100 adresow email, czy jest mozliwosci zeby oni widzieli tylko swoj adres gdy odbiora wiadomosc? Nie chce zeby widzieli ze wysylalem w kilkadziesiat miejsc? Jakies rady w tym temacie? czy ptrzebny jest jakis program?

Edytowane przez Lifeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a probowales juz wyslylac mass, i czy wiesz ze oni widza wszystkie adresy? i jakiej uzywasz poczty?

 

wiem ze widza, jakbym nie wiedzial to bym nie pisal ;). Moglbym dodac kopie ukryta ale to tez nie spelnia moich wymagan bo chodzi o to zeby kazdy z odbiorcow widzial tylko siebie jako odbiorce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CV do 100 osób? Większej ściemy w życiu nie słyszałem. :lol2:

 

Masowe wysyłanie poczty obsługuje każde konto webmail - nawet darmowe(o2, wp, interia, itp, itd). Podobnie taką opcję posiada każdy normalny program do obsługi poczty.

 

Zamiast więc zadawać durne pytania i tracić czas czekając na odpowiedź, to zadaj sobie odrobinę trudu i zapoznaj z podstawowymi funkcjami programu/aplikacji przez którą wysyłasz pocztę.

 

http://poczta.onet.pl/pomoc/pomoc.html

Kliknij drugi link od dołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CV do 100 osób? Większej ściemy w życiu nie słyszałem. :lol2:

 

Masowe wysyłanie poczty obsługuje każde konto webmail - nawet darmowe(o2, wp, interia, itp, itd). Podobnie taką opcję posiada każdy normalny program do obsługi poczty.

 

Zamiast więc zadawać durne pytania i tracić czas czekając na odpowiedź, to zadaj sobie odrobinę trudu i zapoznaj z podstawowymi funkcjami programu/aplikacji przez którą wysyłasz pocztę.

 

Pomoc - Poczta w Onet.pl

Kliknij drugi link od dołu.

 

Piszę tak jak jest. Ty zadaj sobie troche trudu i przeczytaj to co napisałem ze zrozumieniem zanim zaczniesz pouczac innych. Jesli wysle maila i umiesze odbiorcow w polu "kopia ukryta" to kazdy z odbiorcow bedzie widzial w polu "do" po odebraniu maila sentencje Undisclosed-Recipient;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę tak jak jest. Ty zadaj sobie troche trudu i przeczytaj to co napisałem ze zrozumieniem zanim zaczniesz pouczac innych. Jesli wysle maila i umiesze odbiorcow w polu "kopia ukryta" to kazdy z odbiorcow bedzie widzial w polu "do" po odebraniu maila sentencje Undisclosed-Recipient;

 

1. Nie napisałeś tego w pierwszym poście, więc nie wiem za bardzo, gdzie mogłem to wyczytać.

2. Wszyscy wiemy, że kadrowa w każdej firmie kończyła informatykę (lub jest samoukiem od 20 lat) i wie, co oznacza to pole.

3. Pomijam już fakt, że każda kadrowa zdaje sobie sprawę z istnienia innych firm na świecie i nie wydaje mi się, aby głównym kryterium wyboru kandydata było pole "do" w otrzymanym mailu. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozsylajac wiadomosc do wszystkich pracownikow (a jest ich grubo ponad 100) umieszczam ich nazwiska w polu Kopia Ukryta (BCC) a swoj adres/nazwisko w polu Do. W ten sposob otrzymuja maila ode mnie -> do mnie i ich w BCC.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie napisałeś tego w pierwszym poście, więc nie wiem za bardzo, gdzie mogłem to wyczytać.

2. Wszyscy wiemy, że kadrowa w każdej firmie kończyła informatykę (lub jest samoukiem od 20 lat) i wie, co oznacza to pole.

3. Pomijam już fakt, że każda kadrowa zdaje sobie sprawę z istnienia innych firm na świecie i nie wydaje mi się, aby głównym kryterium wyboru kandydata było pole "do" w otrzymanym mailu. ;]

 

Daj sobie spokoj chlopaku, widze ze probojesz wtracic swoje 3 slowa do dyskusji, ale nic do niej nie wnosisz. Wyraznie napisalem w pierwszym poscie jaki mam problem a Ty dalej swoje. Poczytaj troche o modelu funkcjonowania dzialu o ktorym piszesz i o strukturach organizacji a potem sie wypowiadaj. Bez odbioru Omnibusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...