Skocz do zawartości
Kaze

Crucial vs Reaper DDR2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po raz kolejny pamięci Cruciala odesłane na gwarancję, czas najwyższy zmienić kostki, teraz pytanie, co sądzicie o OCZ Reaper 2x2GB 1066MHz, na komputroniku częste komentarze dotyczą ...spadających radiatorów, serio? Faktycznie zdarzają się takie cuda z tymi kostkami? da się to jakoś naprawić, zmienić pastę pod radiatorami czy cuś?

Komputer służy u mnie głównie do pracy w 3D studio, ale jak się trafi dobra gra to też nie pogardzę, jest sens kupowania 4x2GB czy 2x2 w zupełności starczy do ww. rzeczy? Moja płyta obsłuży maksymalnie do 8GB, więc tyle mam zamiar w nią włożyć, o ile ma to racje bytu. System to win7 64bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Crucial to ZUO ;)

Choć kręcą się jak dzikie świnie, to bardzo lubią padać :(

 

Polecał bym coś ze stajni g.skill. Obecnie na alledrogo nie ma nic ciekawego. Gdyby nie padły moje Lanfest_y to pewnie bym ci sprzedał g.skill PK 2x2GB (jak byś chciał) albo... może i sprzedam ale "trochę" bym za nie chciał.

Jak coś to PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze jakis czas jade na 4x2GB

Kilka komplecikow przestudiowalem...

Jezeli chodzi o OCZ mialy czasami jazdy z moim DFI jak i z Asusem

Pozniej mialem A-daty EE 1066 chodza u znajomka do tej pory

Ja sam lece na Dominatorach

 

Moim skromnym zdaniem, wlasnie pamieci Corsair sprawiaja najmniej problemow... zarowno kompaktybilnosci jak i gwarancyjnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...