Skocz do zawartości
DiJo

Moja stronka

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem Wam zaprezentować moją stronkę. Tematyka - programowanie, głównie w pythonie. Grafika może nie powala (gotowa skórka), ale podobno liczy się treść :P Jakby ktoś miał chwilke to prosze o jakąś konstruktywną krytykę :)

 

Adres: www.maciej.cc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła skóra - szkoda, że nie autorska. Jednak mało się starałeś w budowie strony.

 

1. Pasuje spolszczyć skórę (konieczne grzebanie w kodzie).

2. Widgety są z automatu - wg mnie blogroll (ze standardową zawartością) oraz meta są zbędne.

3. Zawartość "Pages" wrzuć na górną belkę - po to jest.

 

Zawartości merytorycznej nie oceniam, bo się nie znam. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematyka ciekawa, ale:

  • Znajdź jakiś plugin do kolorowania składni, bo czytanie kodu jak zwykłego tekstu nie jest ani przyjemne, ani zachęcające
  • Używaj skrótów na liście wpisów. Zachęć usera krótkim wstępem do tego, żeby kliknął w konkretny wpis i przeczytał całość
Nie każę Ci robić od razu czegoś w tym stylu, ale warto popatrzeć co można zrobić z WP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady :) Powoli poprawiam kolorowanie kodu we wpisach, znalazłem do tego fajny plugin. Ze spolszczeniem stronka pewnie trochę poczeka, bo na razie nie mam na tyle czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...