Skocz do zawartości
Confi

Monitor do 1300zl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim !

 

 

Prosze o pomoc w wybraniu monitora, mam wielki dylemat ktory wybrac z tego wzgledu ze monitora nie wymienia sie za czesto probuje wyszukac najlepszy poniewaz moj Samsung 226BW odmawia mi posluszenstwa (miga obraz po wlaczeniu z jakas 1h) :( bylem strasznie z niego zadowolony i szukam czegos podobnego w nowej wersji.

 

Wymagania jakie mam to wejscie HDMI a najlepiej aby byly 2 wejscia, nie musi miec ani glosnikow ani byc obracany. Wyglad nie ma zbytnio znaczenia. Monitor przedewszystkim do gry/filmy/internet

 

 

z tego co wyszperalem znalazlem takie modele jak:

 

26'' iiyama ProLite E2607WS-B1

IIYAMA E2472HD

23'' LG Flatron W2361V-PF

Samsung SyncMaster 2494HM

LG Flatron W2442PA

Dell S2409W

 

najbardziej zastanawiam sie nad tym:

 

Samsung SyncMaster BX2450

 

Zapomnialem o najwazniejszym, szukam monitora z min 23 cale !

 

Prosze o pomoc poniewaz jutro mam zamiar cos zakupic :(

Edytowane przez Confi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok kupilem IIyame B2712HDS tylko teraz mam pytanie, jesli mam podlaczony komp pod hdmi do monitora to nie moge zrobic wiekszej rozdzielczosci niz 1920/1080 ? bo w windowsie mam dookola czarna ramke jest mozliwosc dopasowania pulpitu do ekranu czy bede pod kompem mial taki pasek non stop???

 

pod ps3 jest ok a pod komputerem [gluteus maximus] :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...