Skocz do zawartości
cuddles

nie rzucił się..................

Rekomendowane odpowiedzi

A wię..... jak wyszłam na okno to zobaczyłam pełno ludzi gapiacych się w sasiedni blok. Byłam bardzo ciekawa wiec wybiegłam zobaczyć co się stało...., a tam były dwa wozy strazackie, policja... patrze na te okno gdzie niby coś się tam stało... a tam stoi Przemek z mojego podwórka w oknie i rzuca swoimi meblami z domu, wyrzucił rower, 4 kubły, deski jakieś i coś tam jeszcze.... jak strazacy podchodzili poid balkon zeby nadmuchać ten wielki materac taki to on rzucał w nich jakimis rzeczami.... później zaczął sobie chodzić po zewnętrznej stronie balkonu... chodził sobie po tym takim małym parapeciku od zewnatrz. Później poszedł do okienka w małym pokoju i usaidł sobie na parapecie. Potem się wrócił i wziął z domu linkę, wszedł tam z porwotem tam na zewnatrz i zawiązał sobie linkę na szyi. chaił się powiesić.... ludzie pouciekali bo nei chcieli tego widzieć. Ale chłopak jednak zrezygnował i wrócił sporwotem do domu... posiedział troszke i przyjechali antyterroryści. Weszłi sobie na 9 pietro i po 1h dopiero zaczeli do niego schodzić na 6. ale niestety już ktoś ich wyprzedził i wszedł drzwiami... :D wywarzyli drzwi. I go wyniesli do karetki i odjechali, ale był czad jak sobie skakał po tym bnalkonie myslałam że nie wiem... ale to nie jets normalny chłopak, fakt że ma 13 lat, ale on jest groźny dla społeczeństwa od małego piega z nożem po podwórku, raz juz tam kogoś zadźgał.... było tak... !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba było kamerke inetową postawić w oknie i mały reality-show zrobić :D

rozrywka dla ludu ;)

lepsze niż Wiśniewski :twisted:

qrcze.. akorat bylem na gieldzie.... ale ojciec kolegi mi wszystko powiedzial... hmmm czyli to sie dzialo z 500 m odemnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawracanie głowy. Powinni folie rozłożyć co by było mniej sprzątania. :?

ale Ty jestes dobry dla ludzi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawracanie głowy. Powinni folie rozłożyć co by było mniej sprzątania. :?

ale Ty jestes dobry dla ludzi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Volenti non fit iniuria". I tu się nie ma z czego śmiać. Ten smarkacz zmarnował mnóstwo naszy pieniędzy. Kolejny rozkapryszony bachor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była telewizja....... tvn :D bedziemy mieli co ogladac :D zaraz tylko sprawdze o ktorej :DByła telewizja....... tvn :D bedziemy mieli co ogladac :D zaraz tylko sprawdze o ktorej :DByła telewizja....... tvn :D bedziemy mieli co ogladac :D zaraz tylko sprawdze o ktorej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była telewizja....... tvn :D bedziemy mieli co ogladac  :D zaraz tylko sprawdze o ktorej :DByła telewizja....... tvn :D bedziemy mieli co ogladac  :D zaraz tylko sprawdze o ktorej :DByła telewizja....... tvn :D bedziemy mieli co ogladac  :D zaraz tylko sprawdze o ktorej :D

O :D Czekam z niecierpliwoscia na dalsze informacje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby teraz leci program lokalny na tvp3 powinno na tym leciec bo tu sa wiadomosci o warszaiwe, trzeba zerknacno niby teraz leci program lokalny na tvp3 powinno na tym leciec bo tu sa wiadomosci o warszaiwe, trzeba zerknac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to było dobre..... bo jak stalismy już dobre 3 godzinki, to zaczeli ludzie do niego wrzeszczeć w ten sposób: "ty chłopie skacz, i nie rób popeliny bo chcemy iść do domu...." mnie norm,alnie zatkało, ale nei skoczył, trafił już po raz 3 do poprawczaka, nawet jego babcia stała i się śmiała :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, żebys tylko neo_x nie miał tej giełdy dzisiaj to byś widział tą akcję, już wiesz dlaczego aż z takie wrażeniem to pisze....... bo ja tam stałam i to wszystko widzaiłam.... jak np wisiał sobie na tym sznurku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cudlles pobilas rekork forum 4 post jeden pod drugim  :evil:  

kobieto edytuj swoje posty jezeli chcesz cos dopisac  :!:

wrzuc troche luzu :) zaraz do niej pojde to jej pokaze jak sie edytuje posty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ... <span style="color:red;">[ciach!]</span>a nie macie co robic ? ;]

Proponuje zorganizowac autorski reality show "do it to yourself !"

np ; skakanie artystyczne z wysokosci na beton. Rozne wariacje - wozki inwalidzkie , gumowe lale , lateksowe stroje mile widziane.

Zostan nowym bylym mis3em skoku w betonowych sandalach ...

Mowie wam ZAINTERESOWANIE publicznosci gwarantowane ; no i slawa.

 

Biedny (i glupi) koles nie wy3ymal i tyle ...

moze i dobrze :lol: .. ale lezacego sie nie kopie ..

 

Podobnie ciekawie bylo na polibudzie rok temu ...

Czy to tez byl temat nr 1 ? ... zaraz sprawdze w archiwum :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sluchaj, to jest fajna sprawa, z tym co sie dzisiaj wydarzylo...... ty sobie mow jak uwazasz, i jak ci sa potrzebne dmuchane lalki, wuzki inwalidzkie, lateksowe stroje to zostaw te mysli dla siebie a nie piszesz mi w moim poscie co ci sie podoba a co nie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to było dobre..... bo jak stalismy już dobre 3 godzinki, to zaczeli ludzie do niego wrzeszczeć w ten sposób: "ty chłopie skacz, i nie rób popeliny bo chcemy iść do domu...." mnie norm,alnie zatkało, ale nei skoczył, trafił już po raz 3 do poprawczaka, nawet jego babcia stała i się śmiała :(

tjaaaa coz za wspolczucie :lol: :lol: niema co :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sluchaj, to jest fajna sprawa, z tym co sie dzisiaj wydarzylo...... ty sobie mow jak uwazasz, i jak ci sa potrzebne dmuchane lalki, wuzki inwalidzkie, lateksowe stroje to zostaw te mysli dla siebie a nie piszesz mi w moim poscie co ci sie podoba a co nie!!!!!!!!!!!!!!

Dziecko ma 13 lat, chce skoczyć z okna bo nie wytrzymuje na tym świecie, może go w domu biją ,a ty mówisz "jest fajna sprawa" !? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boże co z was za ludzie...

Jeżeli to jest dla was dobra zabawa to cyba wiem czym jest w waszym wydaniu znieczulica. Pomyślcie troche zanim coś napiszecie.

Szkoda słów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sluchaj, to jest fajna sprawa, z tym co sie dzisiaj wydarzylo...... ty sobie mow jak uwazasz, i jak ci sa potrzebne dmuchane lalki, wuzki inwalidzkie, lateksowe stroje to zostaw te mysli dla siebie a nie piszesz mi w moim poscie co ci sie podoba a co nie!!!!!!!!!!!!!!

cuddles, to ze jestes "laska" nie znaczy ze masz robic zamieszanie i syf na forum.

Jezeli ci sie nudzi, polecam forum : Bravo girl, Przyjaciolka itp.

Powstrzymaj sie troche i daj sobie na looz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...