Skocz do zawartości
lukaszek1905

Który z wymienionych?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zamierzam kupić monitor LED'owy, do około 600zł + -.

 

Przeglądając allegro natrafiłem na kilka modeli. Myslę o moitorze LED, 2 ms, hdmi, i czy do tych monitorów mogę podłączyć dekoder z UPC pod HDMI i oglądać normalnie tv ?, dekoder posłuży tutaj już jako karta tv, wiec nie jest wymagana, dobrze myślę? proszę o nakierowanie, i czy bez włąćzania komputera będę mógł oglądać tv?

 

aaa, monitor będzie używany do normalnej pracy, raczej odpada praca przy grafice itd, może raz na miesiąc wiec, niema potrzeby pod to się sugerować. normalna praca + oglądanie tv:)

oto kilka propozycji....

 

SAMSUNG BX2231 FullHD 2ms 2xHDMI Fvat 24h Ków (1583329680) - Aukcje internetowe Allegro 500zł - SAMSUNG BX2231

 

PHILIPS LED 224CL2SB/00 20mln:1 2ms HDMI SKLEP Wwa (1587484042) - Aukcje internetowe Allegro 570zł - PHILIPS LED 224CL2SB/00

 

IIYAMA E2472HD LED+CREATIVE TACTIC 3D PROMOCJA! (1586690922) - Aukcje internetowe Allegro 750zł - IIYAMA E2472HD (TEN już troche droższy, ale czy warto dopłacać>??)

 

proszę o godne sugestie. pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie tutaj jest o 100zł tańsza iiyama Monitor LED LCD IIYAMA E2472HD-B1 gw36m-cy TANIO!! (1586514376) - Aukcje internetowe Allegro słuchawki mi nie są potrzebne;p. a jak z reszta moich pytań? i czy reszta monitorów które podałem nie są warte? pomijając dokładane słuchawki do iiyamy;?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Merlin85

Ale 5ms to wbrew pozorom wcale nie jest to taki zły czas reakcji bo monitorek całkiem ładnie hula. Jeśli chodzi czas reakcji 2mś to ciekawie się prezentuje LG LCD W2361V-PF, ale za to nie ma już tak dużego kontrastu jak LED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 5ms to wbrew pozorom wcale nie jest to taki zły czas reakcji bo monitorek całkiem ładnie hula. Jeśli chodzi czas reakcji 2mś to ciekawie się prezentuje LG LCD W2361V-PF, ale za to nie ma już tak dużego kontrastu jak LED.

 

Samo podświetlenie LED nie powoduje większego kontrastu niż CCFL. Kontrast zależy od możliwości przysłaniania/przepuszczania matrycy. Przestań uprawiać tą kryptoreklamę LG ! Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...