Skocz do zawartości
Johnnyy94

Głośniki do 350-450zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar w niedalekiej przyszłości zakupić głośniki wyłącznie do muzyki. Obecnie mam stare creative p380, karta dźwiękowa Sound Blaster VX 5.1 PCI. Budżet to jakieś 350-450zł max.

Czytałem trochę na temat microlab 5c/6c/7c, lecz nie wiem czy się sprawdzą, ponieważ słucham głównie dubstep, drum and bass, a dodam, że mam mały pokoik (12m).

Czy w ogóle jest sens rozglądać się za zestawem 2.0? Może lepiej kupić microlab FC550?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zalezy ci na mega basie bardziej niz na srednicy i gorze to cos 2.1 ... a jesli chcesz miec w miare rownomiernie rozlozone czestotliwosci to cos z solówek lub innych 2.0

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na basie, aczkolwiek nie jestem do końca przekonany, czy np microlaby solo6c zagrają dobrze wg moich upodobań.

Udało mi się wyczytać, że solówki nie są dobre do takiego rodzaju muzyki.

Cóż, pozostaje mi polować na używki logitecha. Dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na basie, aczkolwiek nie jestem do końca przekonany, czy np microlaby solo6c zagrają dobrze wg moich upodobań.

Udało mi się wyczytać, że solówki nie są dobre do takiego rodzaju muzyki.

Cóż, pozostaje mi polować na używki logitecha. Dzięki za pomoc ;)

 

Słucham takiej muzyki na solowkach i jestem bardzo zadowolony, mysle ze to kwestia gustu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nawet 7c mają za słaby bas do dubstepu, 6c nie słyszałem, ale zapewne będą jeszcze słabsze. Oczywiście z-2300 też mają za słaby bas ;) ale już jakoś to wygląda.

 

Ponad rok temu wyrwałem na allegro powystawówki z 2 letnią gwarancją za 340zł, teraz pewnie jeszcze taniej chodzą.

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...