Skocz do zawartości
F4lkon

CM690IIadv mod

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaże Wam mojego CM-a, skromny co prawda i niestety jeszcze niedokończony projekt :).

 

Za tymi, przemalowanymi Enermax-ami kryje się oczywiście przemalowany z czerwonego na czarny mat Zalman VF3000A :).

Zdecydowałem się na to może mało estetyczne (pewnie dla malkontentów :) ), dodatkowe chłodzenie boczne ze względu na niskie temperaturki w stresie, przy karcie wykręconej jak w sygnie (55 C) :)

Dołączona grafika

Na pierwszym planie Noctua, przemalowana (tylko z góry) na czarno z lekkim szlifem "godła" firmy :)

Dołączona grafika

Całość z ledwo :) widoczną piwnicą, którą skończyłem wczoraj:

Dołączona grafika

Moje recablowane CAL!-e ;)

Dołączona grafika

No i kilka innych ujęć ;).

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Na razie tyle ;(, jestem w trakcie robienia szyby bocznej z ciekawą - związaną z moim skromnym projektem (BlueShark), no ... ale to już chyba zrobię jak szkodniki moje pojadą na wakacje :).

 

PS

Przyjmuje wszelkie uwagi i sugestie :), które pozwolą mi dokończyć prace nad mod-em CM 690 II advance, gdyż w szafie czeka na mnie jeszcze do zrobienia stary, poczciwy Sharkoon 9 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kochany wygląda czadowo!

Ten niebieski kolor jest niesamowicie żywy. Powiedz mi jak się te boczne wentylatory obok grafy trzymają, nie przewraca się to przy przenoszeniu obudowy czy coś?

No i chyba masz to tego jakiś regulator, bo sądzę że tyle wentylatorów robi niezły szum.

 

PS.

Haha, Xonara nie zauważyłem pod radiatorem CPU ^^ Chyba jeszcze lepiej by było gdyby tylna blaszka była niebieska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kompa cały czas otworzonego? I z czego wykonałeś tą piwnicę? Całkiem porządnie to wygląda. Myślałeś nad oświetleniem? Warto byłoby przyświecić czymś pod grafiką, mogłoby to dać ciekawy efekt. Na mój gust, czarne zaślepki pci lepiej by pasowały.

Edytowane przez wujek_edzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te boczne wentylki nie "wylatają" bo obudowa stoi na biurku, niemniej jednak myślę nad ich przymocowaniem :). Śledzia od DX-a na razie nie będę malował :(. Obudowa jest na razie otwarta ponieważ jestem na etapie projektu szyby, na której planuje wygrawerować motyw przewodni mojego modu (BlueShark) i wtedy go ciekawie podświetle ;). Piwnice zrobiłem z pleksy 4mm, którą okleiłem czarną-matową okleiną gdyż malowanie pleksy sprayem już przerabiałem i nie wyglądało to za dobrze :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...