Skocz do zawartości
v1ru5

radeony 9500

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam pytanko o aktualną dostepność powyższych, czy gdzieś na giełdzie można dostać i za ilę. Interesuje mnie wersja modowalna na 9700pro. Jakie modele radeonów 9500 128 MB dają sie softwarowo zmodować a jakich unikać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich Radkow juz praktycznie nie ma. Bardzo zadko daja sie modowac Supergrace. Na gieldzie bardzo watpliwe ze dostaniesz, maja takie w Siriusie, ale pewnosci zmodowania nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tera juz nie wiele zostalo takich "modowalnych".

Z tego co sie orientuje to jeszcze SuperGrace z pamieciami 3,6ns jest modowalny - choc nie wszystkie (10%). Kupilem tydzien temu :P

 

A ja mam inne pytanie. Jesli bedzie karta oddawana na gwarancje (chodzi o 9500) to oczywiscie wymiana bedzie rowniez na 9500, a przez co idzie - w przyszlosci, juz nie bedzie MODOWALNYCH i zostanie zwykly radeonik :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Jesli bedzie karta oddawana na gwarancje (chodzi o 9500) to oczywiscie wymiana bedzie rowniez na 9500, a przez co idzie - w przyszlosci, juz nie bedzie MODOWALNYCH i zostanie zwykly radeonik :(.

Wniosek z tego jeden - trzeba uwazac na te Radki bo sa wyjatkowe :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modowalne produkowal SUperGrace i Sapphire w siriusie mozesz dostac supergrace modowalnego w 100% za 1049 zl :D lub Sapphira za ~850 zl bez gwarancji modyfikacji. Pozostaje jeszcze allego. JA tam bym radzil kupic juz FIC 9500 pro lub 9700pro roznice w cenie niewielkie a masz pewnosc dobrego produktu a jak nie to szukaj w siriusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tera juz nie wiele zostalo takich "modowalnych".

Z tego co sie orientuje to jeszcze SuperGrace z pamieciami 3,6ns jest modowalny - choc nie wszystkie (10%). Kupilem tydzien temu :P

 

A ja mam inne pytanie. Jesli bedzie karta oddawana na gwarancje (chodzi o 9500) to oczywiscie wymiana bedzie rowniez na 9500, a przez co idzie - w przyszlosci, juz nie bedzie MODOWALNYCH i zostanie zwykly radeonik :(.

nie zostanie zwykly radeonik bo te nowe mozna modowac na 9500 pro a zapewniem ze to w dalszym ciagu zajebista wydajnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...