Skocz do zawartości
mak777

Miejsca w których Was opier.dolili lub byliście świadkami

Co sadzisz o tym temacie?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sadzisz o tym temacie?

    • Temat bez sensu
      11
    • Dobry pomysl
      9
    • Chetnie sie przylacze do tepienia zlodzieji
      16
    • Nie mam zdania na ten temat
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Do założenia tego tematu "zachęcił" mnie ostatni post Neo_X, o tym jak go opierd.olili!! Jeb*** sqrw*** syny myślą że wszystko mogą... Wymyśliłem pewien sposób, pewnie nie wszystkim się spodoba, stwierdzą że jestem popiepshonym <span style="color:red;">[ciach!]</span>iarzem, inni powiedzą że jest dobry... No cóż nigdy się nie dogodzi wszystkim... Do rzeczy... Każdy złodziej, a szczególnie dresy itp. bezmózgi kradną przeważnie na tym samym terenie, aczkolwiek teren ten jest oddalony od miejsca zamieszkania lub innej meliny... Proszę Was, abyście wypisywali tu miejsca w których Was okradli, lub te w których byliście świadkami takiej kradzieży... Po pierwsze pomoże to ludziom, którzy chcieliby uniknąć spotkania z wwyżej wymienionymi... Po drugie, może pomoże to w wytępieniu takich frajerów, napewną znajdą się ekipy chętne do robienia pułapek na złodziei... Zaczynajcie post od podania miasta, później dokładniejszych danych i godzin w których do tego doszło... Nie zaśmiecajcie tego topicu postami zjeżdżającymi mnie... No to ja zaczne,

Wrocław Giełda na politechnice Wrocławskiej, a dokładniej drog powrotnia z niej w każdą stronę, po giełdzie lub w jej czasie... Jest tam banda która non stop napa, prrzeważnie 2-4 gości... Radze nie wyciągać telefonów w czasie powrotu ani portfeli... Może za 2 tygodnie zaczne z kumplami polowanie na nich :twisted: , jak tylko się zaczną wakacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie moga cie ojebac gdziekolwiek. Czysty przypadek czy trafisz na debila czy nie. Najgorsze miejsca to ofc:

1. Szwedzka (cala praga pln zreszta)

2. Stadion X-lecia (podjazdy w szczegolnosci)

3. Kazdy most (przystanki na nich)

4. Centralny, wschodni (czy bylejaki inny dworzec po zmroku)

5. Jezeli juz mowimy o nocy to cala warszawa bez wyjatku.

6. Goclaw - ale tam czesciej chca kolesiom tylko wjebac - bez kradziezy:p.

7. Pekin na Pradze PLD (ulica Podskarbinska - przy prokuraturze SIC!)

To z mojej strony Warszawy. O drugiej malo wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to:

w Katowicach czesto kroja na Dworcu PKP/PKS (slyszalem o paru przypadkach :?)

MIkolow - tu mieszkami i to tu na dworcu PKS jakies 3 mlode ciach!e chcialy mnie objebac (<span style="color:red;">[ciach!]</span>a najciemnie pod latarnia :x) jakies poltorej roku temu :?

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz raz pisalem most na Zaspie przy przystanku SKM w Gdansku, niezbyt ciekawe miejsce, drechy zazwyczaj dwojkami i kradna fony ;]

o tam jest niebezpiecznie?? nie wiedzialem, ja uwazam to za jedno z bezpieczniejszych miejsc w okolicy... ofkoz jesli sie tam mieszka.

 

BTW pozdrawiam kolege z "DANZIGA" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, a wiec raz chelm, biegnie gosc, zapiep.... jak szalony ale za nim jakies krzyki za minute i przybiegla w to miejsce baba jakas, ze ktos jej torebke ukradl, dogonilbym goscia na 100%(ma sie speeda po koszu :-) ), gdyby glosniej krzyczala i jakies 20s wczesniej przybiegla a nie tak, ze nie wiedzialem, gdzie biec, to bewnie ciecia bym dorwal a tak poza tym, to w Krakowie malo brakowalo, ze gosc by cos klientce w autobusie zajebal ale nic nie znalazl chyba i nie musialem nic robic, a moze by tak zrobic topic o miejscach, gdzie kos kogos opieprzyl, znaczy, np: jak mnie w dziekanacie za to, ze przeszkadzam w godzinach ich pracy, gdy powinni przyjmowac studentow albo jak dostalem o<span style="color:red;">[ciach!]</span>l od goscia na zawodach wedkarskich, bo za daleko rzucalem matchowka a on nie mogl tam dorzucic i sie zbulwersowal :) itp, smiech by chociaz byl ale same podchodzace pod paranoje posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, Centrum Handlowe Bemowo a wlasciwie sciezka prowadzaca do tego przybytku kapitalizmu z miejscowego osiedla. Ide sobie z kumplem, wracajac od babci. Ni z tego, ni z owego zza plecow wylania sie jakis dzieciak. Zatrzymuje nas i pyta o godzine. Kumpel mowi mu, co trzeba. Chcemy odejsc, ale ten knypek nas zatrzymuje.

 

Wtem otacza nas banda okolo 5 roslych karkow (oczywiscie miejscowi "blokerzy", ktorzy regularnie demoluja m.in. klatke mojej babci). Zachcialo im sie naszych zegarkow na stale. Kumpla skroili z jakiegos elektronicznego szmelcu z kalkulatorem, a mojego Casio (prezent od dziadka ;-) ) nie wzieli.

 

W takich chwilach nie wiadomo co robic, szczegolnie kiedy jest sie mlodym i niedoswiadczonym smarkiem. Niby adrenalina skacze, ale jednoczesnie nastepuje paraliz. Na szczescie nie doszlo do zadnych rekoczynow, nikt nikomu do gardla nie skakal.

 

Ogolnie mowiac tam trzeba sie pilnowac, jezeli nie podrozuje sie w wiekszej grupie zorganizowanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódź - pkt. ZERO

 

:: Kino Silver Screen

:: Galeria Łódzka ( polecam ;) )

:: Stadion ŁKS

:: i oczywiście Piotrkowska

Jakos nie mialem w tych okolicach "przyjemnosci" spotkac sie z wrogim przyjeciem, chociaz w miare czesto sie tam pojawiam (oprocz stadionu ŻKS ofkoz :lol: )

 

Najbardziej polecam Plac Dabrowskiego w srodku dnia i masa ludzi. Tam dopiero jest ciekawie - zero reakcji ludzkiej (ale to niesatety tak wszedzie). Mialem tam 3 akcje. W jednej speszylem kolesi smiechem (powaznie!!! :lol: ) a w dwoch nastepnych szybka wymiana i oddalenie sie w nieznanym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...