Skocz do zawartości
B3T0N

B3T0N prezentuje swoja BUDE - zapraszam - duzo foto

Rekomendowane odpowiedzi

No B3TON fajne ci to wyszlo, ale koszty 8O... jedyne co moge ci zaproponowac to OBKLEJENIE CD-KA jesli nie chcesz gwary stracic - ja tak mam, a jesli gwara cie wali to maluj chlopie maluj.

PS do zdjecia z taka buda mogles sie chociaz usmiechnac :D

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo ile razy mozna :lol: :lol: :lol: 8O 8O

 

http://members.lycos.co.uk/b3t0n2/matrix/

 

aha wlasnie przymierzam sie do zrobienia tych dwoch wiatrakow co wieja na chlodnice - pomalowac je na srebrno (czesc obracajaca sie) , i podswietlic LEDAMI - i mam pytanie - czy daje to dobry efekt ??

 

 

aha jeszcze jedno czy bylby ktos tak uprzejmy i czy moglby mi podeslac na maila DUUUZE LOGO Nforce i Athlona ??? (chodzi mi o duze rozdzielczosci tych LOG)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle sobie ze twoja buda B3T0N, to wypas argentyński 8)

Fajny kolor, okna, podswietlenie i front panel.

 

Jeden malutki szczególik: na front panelu masz 3 włączniki do katod - R, G, B. Wydaje mi sie, ze front panel wygladalby o 1% lepiej :D gdyby ten czerwony byl na srodku a B i G po bokach - mysle ze na czarnym tle bedzie ciut lepiej.

Przy okazji ustawiajac w kolejnosci od lewej do prawej G, R, B mialbys taka sama kolejnosc jak swiatel w budzie od dolu do gory :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jescze cie pomeczymy :)

jaka jest cena tych farbek ?

czy zdzieralaes oryginalna farbe z budy ?

czy na plastik stosowales podklad ?

podejrzewam ze wszystko te farbki dobrze kryja wiec nie modziles tylko psikales bez zadnego podkladu ani pozniej lakieru ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jescze cie pomeczymy :)

jaka jest cena tych farbek ?

czy zdzieralaes oryginalna farbe z budy ?

czy na plastik stosowales podklad ?

podejrzewam ze wszystko te farbki dobrze kryja wiec nie modziles tylko psikales bez zadnego podkladu ani pozniej lakieru ?

 

cena 18zl / pucha

zdzieralem

stosowalem potrojny podklad (cienkie warstwy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie to mam szanse wymalowac kompa proszkowo.....

albo jakos tak.....co wy na to?

super sprawa.. naprawde... extra wygląda i jest trwałe...

w pt brat mi przyniusł z roboty ładnie wymalowane na niebiesko i z okienkiem :-) super!!! Bym wrzucił fotke ale nie mam czym zrobić :-(

 

Jak masz taką mozliwość to sie nie zastanawiaj!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypas ja chce taka!!

jakis czas temu byla do wziecia :)

ale to wynikalo z mojej glupoty ..... jednak jej bym za chiny nie sprzedal , chyba ze sytuacja w domu by mnie do tego zmusila , to bym sie nie wahal....

dlatego napisalem byla :)

 

 

OT: Nice avatar :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: Nice avatar :lol:

ja tam wole poprzedni :)

ostatnio cos za czesto lapie dolka , wiec walnalem sobie tego AV po to aby patrzac sie na niego , caly czas parskac smiechem , bo caly czas on mnie rozbraja i leje rowno z niego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, dziwna sprawa, bo mam identycznie pomalowana obudowe, a robilem to juz jakies czas temu :www.malowanie.prv.pl

 

czy to aby tylko zbieznosc ??

nie obraz sie , ale ja mam zwyczaj nie obserwowania i nie komentowania czyis modow , nie pamietam akurat , jak bylo z Twoim modem , ale raczej to jest TYLKO zbieznosc pomyslow , bo raczej nie jestem "odgapiaczem" ( :? ) moduje , to co mi przyjdzie na mysl ( czyli realizuje to co mi przyjdzie tylko do glowy) , wiec na 100% nie zostalo zgapione to od Ciebie , widac zbieznosc pomyslow i TYLE ;) - to dobry znak ;) pozatym widze , ze masz taka sama bude , co ja :) a widzialem Twoja chyba gdzies w grudniu , jak jeszcze nie mialem ukonczonego swojego moda o nazwie "Black Scorpion" , wiec na pewno nie jest zgarniety pomysl od Ciebie , wiec sie nie martw - czasem sie to zdarza i najepszym ......;) 8)

 

UPDATE o <span style="color:red;">[ciach!]</span>a !!! to jest SZALEŃCZO podobne 8O

 

Dołączona grafika

 

 

 

VS

 

Dołączona grafika

 

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 3

 

 

 

pozatym :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...