Skocz do zawartości
devil162

lewy przycisk myszy nie łączy

Rekomendowane odpowiedzi

witam , mam taki problem , lewy przycisk mojej myszki nie łączy , gdy chce przenieść jakąś ikonkę to naciskam na nią i trzymając przenoszę ją ale w polowie drogi ikonka się zatrzyma ,lub gdy przegladam zdjecia i naciskam na następne to tak jak bym nacisknal dwa razy , lub np. wlaczam jakis folder to odrazu mi sie wlacza nastepny folder ,lub naciskam na Mój Komputer raz a tutaj włącza się tak jak bym nacisnął dwa razy(i nie chodzi o ustawienia myszki o jednym kliknięciu ktore wlacza programy itd mam ustawione na 2 klikniecia) , cos w niej nie laczy w tym lewym przycisku , czy mozna to jakos naprawić przeczyścić czy po prostu myszka już się "kończy" ?? gdy w innych myszkach tak mialem wiedzialem ze sie juz do niczego nie bedzie nadawac ale teraz mam myszke ktora nowa na allegro kosztuje 250 zl ... i chcialbym ja jakos naprawic

 

nie wiem czy napisałem to dostatecznie zrozumiale

Edytowane przez devil162

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sam nie dam rady to rozkręcić i przeczyścić ?? bo to jest coś z lewym przyciskiem myszy , nie wiem czy dostatecznie dobrze opisałem problem , coś po prostu tam nie łączy , gdy grałem w jedną gierkę trzeba było trzymać lewy przycisk myszy zeby wykonac jedna czynnosc i musialem bardzo mocno nacisknac i trzymac zeby sie udalo bo cos nie laczylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie mikrostyk do wymiany.

Nie wiem jaki konkretnie masz typ w tej mysze- wpisz w google mikrostyk i sprawdź wynik w grafice.

Jeśli masz taki "pod ręką" i lutownica nie jest Ci obca- działaj.

Jeśli nie- serwis elektroniczny siakiś albo cóś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w moich dwóch myszkach to samo - najpierw w mx1000 (najpierw lewy, potem prawy), potem w mx1100 (na razie tylko lewy). Za każdym razem wymieniam mikrostyki na takie pochodzące z innych myszy (najczęściej z tanich logitechów, nie chcę brać badziewia z myszy tesco). Robota na 3 minuty, jak ktoś ma wprawę w lutowaniu, a mycha po tym chodzi jak nowa. Jak nie umiesz lutować to serwis rtv albo kumpel, który umie.

Ogólnie można stwierdzić, że to pierwsza rzecz, która pada w drogich logitechach.

Edytowane przez teraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...