Skocz do zawartości
IgorCorp

Prolink GeForce 4 Ti 4200 64MB problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj :!: :!:

 

Chce sie spytac na ile wy krecicie karte graficzna bo mam maly problem gdy podkrecam swoja grafe na 300/600 bo gdy gram w gta3 to co jakis czas sie zawiesza i po chwili mozna grac i znow sie zawiesza co moze byc nie tak i co zrobic bo nie wiem a karta jest nowa ma 1 tydz. I jaki macie chlodzenie na takiej karcie :?::?::?:

 

Mój config :!: :!:

Pentium III 733@852 MHz, 256MB, Prolink GeForce 4 Ti 4200 64MB 8xAGP, ASUS Cuv4x-D, Maxtor 120 GB 8MB Cache, SB Audigy, Plextor 12x4x32 SCSI

 

Co moge miec zle :?: :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się chłopie, że udało Ci się tyle wykręcić kartę- pare topiców niżej jest topic w którym gość opisuje, że aby nie mieć artefów na Ti4200 Prolinka musiał ZANIŻYĆ taktowanie.

 

Twoje objawy świadczą o przekręceniu kart i/lub niewystarczającym chłodzeniu- zejdź z taktowaniem o 5mhz najpierw dla rdzenia, później dla pamięci- sprawdź, co jest winne temu zachowaniu.

 

A najlepsze detonatory... zależy do czego? Do gierek inne, do 3dmarków inne, do DX8 inne, do DX9 inne.........

 

BTW- jak Ci się coś przypomni to nie musisz pisać nowego posta- wystarczy edytować stary (taki przycisk z prawej strony)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...