Skocz do zawartości
adiibr

GeForce gtx570

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zapytać was na czym polegają różnice w karcie gtx 570 biorąc pod uwagę producentów na czym polega różnica w cenie pomiędzy np asusem a gainwardem i o co z tym chodzi która karta najlepsza. LINK : Laptopy, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, telewizory LCD, sprzęt komputerowy - najtaniej w RAM.NET.PL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

570 gtx od gainward - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

Gigabyte GTX 570 tekstury - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

GTX 570 od Palita - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

 

3 elementy wspólne tych tematów i twojego:

  • nie pisanie w zbiorczym
  • zamknięcie tematu przez Orgiusza
  • najprawdopodobniej 10%

Dla kompletu dodam jeszcze wyciąg z regulaminu:

Zakładanie nowych wątków w nieodpowiednich działach - 10%.

Powielanie istniejących wątków (szczególnie dział "Gry" i "Podstawowe zagadnienia") - 10%.

A że porównanie taktowań i np. długości gwarancji przekracza twoje umiejętności dedukcji - twoja strata.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiar brać gtx 570 ale od Gainward choćby dlatego, że pewnie przoduje w produkcji GeForce. Rożnice mogą być różne. Np. producent MSI może mieć lepsze chłodzenie, a Gainward lekko słabsze mimo to GD ma na pewno solidne podzespoły i może się dobrze kręcić. Jednak nie licz na wiele bo modele 570 i 580 są już dość mocno wyżyłowane więc nie opłaca się kręcić dla 5-9 fpsów. Rożnica może także polegać na zawartości pudełka. Jedna marka będzie miała zestaw śruber, śrubokręcik, podstawowe kable i stery, a inna będzia miała to co pierwsza tyle, że + dodatkowe kable i inne przydatne rzeczy. Jeśli masz brać gtx 570 to Gainward, potem MSI gtx 570 TFII albo Gigabyte gtx 570 OC. Takie jest moje zdanie. Cena się znacznie nie różni.

 

Gainward lepsze podzespoły ale MSI jest niedaleko z tyłu i z lepszym chłodzeniem. Gigabyte z kolei jest fabrycznie podkręcony jednak myślę, że lepiej chyba kupić referenta i samemu podkręcić, a 100 zł do kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...