Skocz do zawartości
mike_krk

LiveBox 2, E-Mu USB 0202, Swans M200MKII i laptop. Jak to wszystko podłączyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

wprowadziłem się na nowe mieszkanie i mam kilka problemów związanych z ułożeniem systemu audio-video. Z powodu konstrukcji mieszkania nie mam jak podłączyć karty E-Mu 0202 USB bezpośrednio do laptopa. Tzn. z podłączeniem karty do laptopa nie ma problemów, ale nie ma miejsca na głośniki ze standami. Naszkicowałem mniej więcej jak wszystko wygląda na chwilę obecną:

 

Dołączona grafika

 

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to zastanawiam się nad inną rzeczą. USB mogę podłączyć do LiveBoxa celem dostarczenie zasilania do E-Mu 0202, a sygnał puścić po innym kablu do PC. Tak wygląda tył karty:

 

Dołączona grafika

 

Głośniki są podpięte lewym i prawym monofonicznym. Mogę laptopa podpiąć do R Hi-Z / Line ? Czy lepiej tym aktywnym USB?

Edytowane przez mike1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej USB. Zawsze lepiej podłączyć kablem który nie ma strat sygnału (cyfrowym) niż analogowym, szczególnie przy większej odległości. Poza tym nie jestem pewien czy E-mu działałoby z samym zasilaniem, to nie jest niezależne DSP (czyli potrzebuje komputera i sterowników).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...