Skocz do zawartości
poca

Chrome

Rekomendowane odpowiedzi

chrom miałem już ponad miesiąc temu przeszedłem w 5-dni na luzie ,fajna gierka lepsza niż unreal2

Moje gratulacje. Ja nie jestem taki dobry, jak mozesz to wyslij mi sava z misja kolejna po tej z doktorem Shybkovem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma probleby to proponuje wpisac w konsoli :

Cheat.NextMission(.

Pozniej skasowac kropke i enter i mamy nastepna misje:)

 

A co do gierki jest super ale ze stabilnoscia juz nie jest tak pieknie.

W misje gdzie trzeba wysadzic jakies zbiorniki nie da sie u mnie grac wogule jak sie juz uruchomi wystarczy kilka minut i mam pulpit windowsa bez powodu. Do tej misji było ok. Miał juz ktos taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrom miałem już ponad miesiąc temu przeszedłem w 5-dni na luzie ,fajna gierka lepsza niż unreal2

Moje gratulacje. Ja nie jestem taki dobry, jak mozesz to wyslij mi sava z misja kolejna po tej z doktorem Shybkovem :lol:

soory ale nic tobie nie wysle bo nie mam już sava na kompie zostaw sobie ostatniego sava ,bo są trzy różne zakończenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) mam gre od wczoraj jestem na 4tym poziomie i jak dla mnie gra jest super świetna, na takim samym poziomie jak far cry, te rozległe tereny czynia cuda, zwłaszcza te wysokie wieze snajperskie co widac je z daleka. polecam fana far cry'a i dobrych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ktos moze porownywac takiego Chrome z FarCry. Dla mnie ta gra jest w sumie ponizej przecietnej choc mam ja na liscie zakupionych. Ostatecznie kazdemu kto sie o nia pyta mowie ze grafike niby ma niezla, ale jest niczym gra dla 6 latkow a i bledow ma sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...