Skocz do zawartości
DANA

Konkurs GIGABYTE

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie czytam regulaminów, ale wasze konkursy zmuszają mnie do zmiany przyzwyczajeń;)

Zacytuję fragment regulaminu konkursowego:

1. Konkurs trwa od 2 listopada 2011 do 13 listopada 2011 roku włącznie.

6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 72 godzin od daty jego zakończenia.

8. Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 7 dni przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku nie wywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.

 

Jest 17 listopada 2011 czyli minęły 72h, a gdzie te wyniki można sprawdzić? Akurat tego w regulaminie nie napisano...

 

Martwię się trochę o zwycięzcę, któremu już tylko 6 dni zostało z tych 7 jakie przysługują wg. regulaminu...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam. Trzeba sobie odsłon nabić, niech lud sprawdza czy są już wyniki, a statystyki lecą w górę. Przecież oni z prawie każdym konkursem tak robią.

 

Dżizus, ale się kocioł zrobił - a wyniki już niebawem...

Komuś tu chyba wolniej czas płynie.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuje co napisałem na portalu w komentarzach:

Panowie i Panie spokojnie, była mała obsuwa związana z wyborem przez centrale sponsora a jak wiadomo, jak ktoś żyje po drugiej stronie globu to ciężko go przypilnować. Wyniki już mam na biurku, do wieczora powinny być zamieszczone oficjalnie na stronie głównej.

@forefox

Trzeba sobie odsłon nabić, niech lud sprawdza czy są już wyniki, a statystyki lecą w górę. Przecież oni z prawie każdym konkursem tak robią.

Chcesz mnie obrazić czy szukasz poklasku? Niestety jest to bardziej złożone niż myślisz i na przyszłość zastanów się nad swoimi słowami rzucanymi w eter.

 

Update - 20:20

Wyniki konkursu: http://www.purepc.pl/o_serwisie/wyniki_konkursu_gigabyte_i_nvidia_wygraj_gtx_560_soc

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...