Skocz do zawartości
Noche

Karta graficzna + Procesor - A770DE+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 2 lat jestem posiadaczem płyty ASrock A770DE+ na święta planuje kupić 2 podzespoły jakimi są Karta graficzna ATI RADEON HD 5850 oraz procesor AMD PHENOM II x4 805

kieruje uwagę głównie do tego, że zajmuje się animacjami komputerowymi (AE) a jak wiadomo te zabierają strasznie dużo pamięci, posiadam zasilacz Silver Power 600, moje pytanie brzmi :

Czy ten sprzęt będzie optymalny i czy będzie pasował pod tą płytę główną? jestem także graczem i stawiam wysoką wagę na grafikę i płynność gry... na stronie producenta pisze, że płyta uciągnie procek z 6 rdzeniami, bardziej sugeruję się tym co jest napisane na pudełku (4 rdzenie), czy to prawda?

 

Czekam na odp. i wasze propozycje co do kupna tych 2 podzespołów kwota jaką dysponuje to 1000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phenom II X4 805 ma mniej cache L3 od PII X4 9xx - 4mb zamiast 6 mb , choć chodzą plotki że te brakujące 2 mb da się odblokować .

 

Procka ani widu ani słychu ; ceneo , skapiec , techplanet , esc , agito , komputronik - nie mają go w ofercie

, na allegro znalazłem jedną sztukę za 375 zł .

 

W tym budżecie spokojnie możesz brać PII X4 955 albo 960T i spróbować odblokować tego drugiego do 6 rdzenii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...