Skocz do zawartości
RaF

jaka masz srednia ??

Jaka masz srednia ocen ??  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka masz srednia ocen ??

    • >5.0
      4
    • 5.0-4.5
      13
    • 4.5-4.0
      21
    • 4.0-3.5
      17
    • 3.5-3.0
      13
    • 3.0-2.5
      8
    • 2.5-2.0
      3
    • <2.0
      1
    • nie powiem :P
      4


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam z liceum srednia 4,0...a z maturki 4,2 :lol: :lol: moglo byc wiecej ale musialem dokonac wyboru: zakuwanie albo komputer :wink: :wink: :wink: decyzja chyba oczywista :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas piąty semestr był debest - fizyka budowli.

No może nie przedmiot tylko pani wykładowca

mrrrrrrr.......

5 semestr wlasnie przedemna, nie slyszalem o tym przedmiocie za duzo wiec jakis normalny musi byc /jako przedmiot obierany wyzmyslalem ciag dalszy fizyki budowli na semestrze 6- moze nie zaliczylem gafy :)/

Ja mialem tylko jazde z analiza - trzeci termin mnie pociszyl dopiero. Ale na razie w miare spox bylo. Zdazaly sie przypaly ale dalo sie przezyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem ~3.8 w 3 gimn. :) + 71 pkt z exama :) na dodatek sie pomylili i mi dali kartke z 70 pkt :) teraz musze czekac az mi przysla z poprwka :wink: teraz sie jeszcze trzba modlic zeby mnie do sqla przyjeli bo z powody drobnej kontuzji :wink: zlorzylem tylko do jednej szkoly ... q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak pozatym to ide spac bo nie obylo sie bez drugiego opicia ukonczenia gimnazjum  :D

Ja już opiłem :D , a dziś poprawka.

Też jestem z 3 gimnazjum, widze że dużo nas jest.

Moja średnia 4,76 , na półrocze miałem 3,9 podciągnełem się troche.

Religia - 2

Polski - 3

Historia - 6 (z qumlem na początku roku "pożyczyliśmy" wszystkie testy :D

WOS - 5

Sztuka - 5

J. angielski - 5

Matma - 5

Fizyka - 4

Chemia - 4

Biologia - 5

Geografia - 4

Informatyka - 6

Technika - 5

Wf - 5

 

Zachowanie - dobre

Musiałem tylko dwa słowniki ortograficzne przynieść

Test Hum. - 39

Test Mat. - 48 (w ostatniej ławce siedziałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, i raz w nocy po dyskotece drzwi wejściowe wyjeliśmy z zawiasów i zaczeliśmy pomykać przed siebie z nimi ale ciecio zaczął gonić to je rzuciliśmy  :twisted:

:D kurde sa lebsi odemnie :D za 2 miesiace cos sie wykombinuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nikt z was nie rozkrecil lawki :D  jestem the best :wink: 

Seyruu,metal01 trudny byl??? ja skonczylem 2 klase gimnazjum

Raz na fizyce piłem z kumplem taką vodke że aż kubek się rozpuszczał 8)

tia pamietam jak kiedys z qmplem przyszlismy na<span style="color:red;">[ciach!]</span>i do budy :))) wino sie pilo hehe najgorsze, ze poszlismy wtedy do nauczycielki od matmy zeby sie usprawiedliwic czemu nas nie bylo w budzie :/ i wyczula od nas co nieco heeh naszczescie skonczylo sie na rozmowie z wychowawca i byl looz starzy sie nie dowiedzieli :))))

w ogule gimnazjum nie chwalac sie oczywiscie bylo jednym z lepszych w trojmiescie ;)), ale odchodzilo tam pare fajnych rzeczy zawsze qmple z moejej klasy zawsze rozwalali metalowe nogi od krzesel :))) ja tylko robilem dziury w scianach :PPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde czuje sie staro...;) tyle loodzi z gimnazjoom a ja stary wapniak na studiach. Takich jak ja na palcach jeden reki policzylem, ktorzy sie tu wypowiadaja :) No ale ja wlasnie skonczylem 2 semestr na wydziale Politologii :mrgreen: i to bez rzadnego wrzesnia !!! To sie nazywa dopiero Fart ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde czuje sie staro...;) tyle loodzi z gimnazjoom a ja stary wapniak na studiach. Takich jak ja na palcach jeden reki policzylem, ktorzy sie tu wypowiadaja :)

Przasada zobacz na ankiete dotyczaca wieku. Nie czuje sie staro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...