Skocz do zawartości
RaF

jaka masz srednia ??

Jaka masz srednia ocen ??  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka masz srednia ocen ??

    • >5.0
      4
    • 5.0-4.5
      13
    • 4.5-4.0
      21
    • 4.0-3.5
      17
    • 3.5-3.0
      13
    • 3.0-2.5
      8
    • 2.5-2.0
      3
    • <2.0
      1
    • nie powiem :P
      4


Rekomendowane odpowiedzi

A zapomnialem podac wyniki kompetencji

 

humanistyczny 50/50 [sam pisalem, zadnych olimpiad czy cos :P]

matematyczno-pryrodniczy - 38/50 8)

 

 

Dostalem sie do I LO im. Stanislawa Dubois w moim miescie :D [btw najlepsze LO w miescie 8)] do klasy humanistyczno-prawnej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde czuje sie staro...;) tyle loodzi z gimnazjoom a ja stary wapniak na studiach. Takich jak ja na palcach jeden reki policzylem, ktorzy sie tu wypowiadaja :)

Przasada zobacz na ankiete dotyczaca wieku. Nie czuje sie staro :)

Dzieki Xon ;) Zawsze jakies slowa otuchy..hehehe. No ale mash racje, ash tak z nami zle to nie jest :D

 

Pozdroofka ....dziadku Xon ;)

 

Napisal ...dziadek BuRito ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czuje sie jak Dziadek sama tzw Przyszlosc narodu

a ja na 5 sem studiow (mam nadzieje) 8) :wink:

a to sa prawdziwe przedmioty a nie jakas biologia albo chemia

 

Algorytmy i struktury dannych-3,5

Sieci Komp.-4,5

Techniki Cyfrowe -4

Projektowanie Systemow Informacyjnych-4

Narzedzia AI-4

Grafika -3,5 (chyba nie bede grafikiem) :)

Angielski-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde taki fajny topic byl a ja sie nie dopisalem :). Pewnie na<span style="color:red;">[ciach!]</span>y bbylem bo po skonczeniu gim to ostro bylo :). To ja z testow 24 matma i 40 polski :). Matme zjebalem bo cos mi sie jeblo w glowce :twisted: . A dostalem sie do nbajlepszego LO w okolicy na matematyke i informatyke + ang :D. Heh i na semestr to bede mial takie iceny:

-polski 3

-matma - 2 (z<span style="color:red;">[ciach!]</span>a baba w ogole nie umie tlumaczyc, do tego jej podpadlem)

-ang 3

-rosyjski 3

-chemia 3

-fizyka 4

-wf 6

-informa 3/4 za bardzo sobie olalem :)

-biologia 2 bylem zagrozony :)

-historia 3

-PO 2 z<span style="color:red;">[ciach!]</span>y gosc to prowadzi

-WOK 4

-religia 4 wszystkie testy sciagam od kumpla szatanisty :P

-geografia 3

I to chyba wszystko. Nie wiem jaka srednia z tego wyjdzie :). A w III Gim mialem sr 4,31 a w 1 i 2 to okolo 4,0 .

 

Pozdrawiam i ludzie chwalcie sie :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chodze do 2 klasy i na dzien dzisiejszy mam średią 4,6 .Nie chciało mi sie uczyć mam 2 tróje i matka powiedziała że jak ich nie poprawie to mnie zabije .a jak poprawie to mi kupoi nawet r9500pro wiec mósze sie starać .Ale komu by sie chciało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde juz prawie koniec semestru a ja nie wiem jakie mam oceny ;)

Pewnie bede miec cos kolo 4.0

Koniec gimnazjum 3.8 i 47 z testu z polaka i 37 z matmy :)

Z polaka to jestem lewy (na koniec 2) a jakos mi tak dobrze poszlo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 gim-srednia cos okolo 3,9 ale to przy zerowym (prawie, ale uczyc sie uczylem minimalnie w tym roqu :D[jak w kazdymz reszsta :D]). No i 3ba bedzie podciagnac sie na przyszly :D. Ale ogolnie nie jest zle, w stosunko do tego ile czasu poswiecam na nauke a ile na komputer itp to jestem geniuszem, hehehhee :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podobalo jak kiedys sobie zrobilem sciezke staczania sie w dol ;) czyli od podstawowki do Liceum ;) Prawie ciagle w dol ;)

Ale wiadomo w podstawowce nie trzeba sie bylo nic uczyc w liceum szczegolnie w koncowce niestety trzeba a cholera sie nie chce bo to trzeba na piwko wyskoczyc to na kręgle to na bilarda, obejrzec jakis film, byc po<span style="color:red;">[ciach!]</span>ym i pojechac w zimie pozyczonym poldkiem rok produkcji 85' nad morze na weekend i w drodze powrotnej przeklinac ze miernik paliwa sie popsul czasem trzeba popracowac i tak sie biara potem kfiatki a la 3,7 ;) (wkoncu co za bezsens z srednia arytmetyczna w .lu mielismy wazona i liczyly sie tylko wazne przedmioty a w polsce trzeba sie przejmowac jakimis pierdutami a la PO, biologia czy inna geografia co dla normalnego srednio rozwinietego czlowieka jest czystym bezsensem ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podobalo jak kiedys sobie zrobilem sciezke staczania sie w dol ;) czyli od podstawowki do Liceum ;) Prawie ciagle w dol ;)

Hehe, mialem dokladnie to samo...

Najwyzsza srednia chyba w 4 czy 5 klasie (ok. 4.7), a potem powoli w dol, a do 4 klasy LO (ok. 3.3 :D), tak to jest jak sie nie uczy :)

I wcale nie uwazam, zeby na studiach bylo trudniej..

Jesli ktos wybiera studia zgodnie ze swoimi zainteresowaniami (niestety duza czesc patrzy jednak na oplacalnosc danego kierunku) to wiekszosc juz wie i trzeba przyuczyc sie jedynie tych przemiotow, ktorych sie nie rozumie (u mnie w zasadzie tylko fizyka, ale tylko do konca semstru :>)

 

Ktos tam mowil, ze srednia przydaje sie tylko na stype,a u mnie jest inaczej. Rozmawialem z kolesiem z 4 roku, ktorego poznalem i mowil, ze przy wyborze specjalizacji pierszenstwo maja Ci, ktorzy mieli najlepsze oceny z wybranych przedmiotow (rozne odmiany matmy :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zbliza sie koniec a nia nadchodzi Sesja :)to lepiej wole o tym nie myslec jak mi sie rozne idiotyzmy jakich sie bede musial qc 8) to az mnie 8O hehe

 

ehh po przeczytaniu tego postu po wracaly stare wpomnienia z LO i jeshcze z podst. ehh kiedy to bylo :) Rownia takze byla od 4,3 w 7 do 3,2 w 3 LO :wink:

rozne to sie opcje robilo szczegolnie pod koniec podst. i w LO a teraz czytam wiekszosc postow to srednie z gimnazjum podaja :)

Pozdrowienia dla all dziadkow z Tweak

From Dziadek Azzazel 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom to sie chyba z BiAłYm znamy bo tez ta babke przez 1zsy tedzien LO mialem ale pozniej sie przenioslem

Coz Szkoda mi gadac bo w 3Gim mialem 5,27 a teraz....heh sie spadlo troche al emysle ze kolo 4,0 powininem sie wyrobic, ogolne kiepscy nayczyciele w tej szkole sa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.58 : PPPPP

moze w przyszlym roku przejde niesamowita przemiane i stane sie pracowitym uczniem : PPPPPPPPPPPPPPPPP

heh coroku tak sobie i starszym mowilem, a i tak mialem max 3,2 dopiero w 4 klasie matoralnej zaczolem sie oczyc z tych przedmiotow co mi do matory byly potrzebne, na reszte wylozylem mialem 2 albo niechcący 3.

uczylem sie z angielskiego polkiego matmy informy, a tak looss, i matore zdalem tak

polski ustny 5

angielski ustny 5

pol pisemny 4

matma pisemna 4

 

a ci kujoni z mojej klasy to kuli nawet chemie mimo tego ze szli np na filologie, i co z tego ze an swiadectwi e mają 5 z chemi, jak na uczelni nawet nato niepatrza, a zmarnowalny czas mogli przeznaczyc na inne przedmioty maturalne, z ktorych wiekrzosc kujonów zdala gorzej niz ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAMKNIJCIE TEN TOPIC :twisted: :wink: CZY TO CZAS ROZMOWY O SZKOLE ?? :twisted: WY MI NIC NIE PRZYPOMINAJCIE!! :twisted: BO SIE CHYBA ZACHLASTAM!! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...