Skocz do zawartości
Hans15336

TV LCD 3D - jak podłaczyć

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to własnie wygląda podłączenie np. GTX570 to takiego TV aby obraz był 3D np. w grze BF3.

 

Bo z tego co wyczytałem to nie jest 3D VISION.

 

A nie chce aby TV zmieniał mi 2D na 3D lecz aby karta wysyłała już sygnał 3D na TV.

 

To się jakoś z profilów do gier ustawia czy jak ???

 

PS. Pytam bo fizycznie nie mam możliwości podłączenia, dopiero będe to robił, a chciałbym wiedzieć przed tym czy się da bezproblemowo bo PC musze tachać 80km.

Edytowane przez Hans15336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 3D potrzeba HDMI w wersji 1.3 lub wyżej .

 

Jak karta nie ma wyjścia HDMI to możesz użyć przejściówki DVI-HDMI .

 

A co dalej to nie wiem , w domu mam TV 3D od LG , próbowałem użyć na lapku Tridef ale nie dawał rady .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, troche pograłem w 3D i jest naprawde super. Martwi mnie tylko jeden problem w HD odświeżanie jest 23Hz co powoduje klatkowanie obrazu. W 720 jest OK 50/59Hz. Co może byc przyczyną tak niskiego odświeżania ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W grach 3D powinno być 2x60 Hz. Jak to podłączyłeś? Karta ma HDMI, czy tylko DVI? Jak to drugie to może być problem. Do pełnego 3D wymagane jest HDMI 1.4 (a nie 1.3), i musi być też odpowiedni kabel w tej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...