Skocz do zawartości
mpeg-4

W Seulu powstaną drapacze imitujące trafione wieże World Trade Center

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, w Seulu powstaną drapacze imitujące trafione wieże World Trade Center. Do czego według was to nawiązuje ?. Jeżeli o mnie chodzi to mam takie jakieś dziwne przeczucie/skojarzenie że to nawet nie tyle nawiązuje bezpośrednio do trafienia wieżowców World Trade Center (tj symbol najmocniejszego kraju świata) a w dość pokrętny sposób nawiązuje do ''trafienia'' w dotychczasową dominację technologiczną białego człowieka. Może jakiś przewrażliwiony jestem, ale gdzieś czytałem że w kręgach elit azjatyckich istnieje taka myśl aby powalić cywilizację europejczyków na kolana pod każdym względem. No i dlatego tak to właśnie odebrałem.

 

Wieże jak z ataku na WTC? Jednak powstaną - Najważniejsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 13.12.2011

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś przewrażliwiony jestem, ale gdzieś czytałem że w kręgach elit azjatyckich istnieje taka myśl aby powalić cywilizację europejczyków na kolana pod każdym względem.

Nie muszą nas powalać, wychodzi nam to doskonale bez niczyjej pomocy.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś przewrażliwiony jestem, ale gdzieś czytałem że w kręgach elit azjatyckich istnieje taka myśl aby powalić cywilizację europejczyków na kolana pod każdym względem. No i dlatego tak to właśnie odebrałem.

Nie muszą nikogo powalać, cierpliwie poczekają aż Europa zbankrutuje i wszystko wykupią za psie grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...