Jump to content
Gi3r3k

Urozmaicenie procedury testowej CPU

Recommended Posts

Witajcie!

 

Nasze testy CPU są przez was oceniane dość pozytywnie, jednak zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że mogły by być jeszcze lepsze. Od pewnego czasu osobiście pracuję nad rozbudowaniem procedury testowej o kolejne gry i aplikacje, bo w końcu ile razy można oglądać oklepane testy, np. w Cinebench czy w Sandra... Jak mówi znane powiedzenie - co dwie głowy to nie jedna, dlatego zwracam się do was z pytaniem: czy macie ciekawe pomysły na testy procesorów? Jeden z użytkowników (Dominicq) nadesłał nam bardzo obiecujący test w Maxon Cinema 4d (obiecujący, bo jeszcze muszę go sprawdzić). Jesteśmy w redakcji bardzo ciekawi, czy wśród Was znajduje się jeszcze więcej osób, które chciałyby zobaczyć testy CPU w aplikacjach, które używają na co dzień w pracy i które wymagają dużej mocy obliczeniowej.

 

Wymagania są dwa. Po pierwsze test nie może być zbyt czasochłonny (powiedzmy, że 20 minut to absolutne maksimum), jako że na sprawdzenie wydajności premierowych CPU mamy zazwyczaj tylko dzień lub dwa, taki urok testów w Polsce... Po drugie nie może wymagać podłączenia do internetu.

 

Mowa nie tylko o aplikacjach, ale także o grach - każdy z Was może poszukać miejsca testowego, uzbrojony w program Fraps :wink: Akurat gier już troszkę zgromadziliśmy, ale chętnie przygarniemy jeszcze ze 2 tytuły. Jednym z pomysłów jest test w Anno 2070, ale tu potrzeba by było sejwa z jak największym miastem, może ktoś dysponuje takowym?

 

Osoby, które znajdą dobre miejsce testowe lub procedurę w aplikacji, jesteśmy gotowi wymienić (na ich życzenie) w opisie testu z nicku lub imienia i nazwiska :)

 

Zapraszam do dyskusji :) Osoby z gotowym pomysłem zachęcam do pisania na maila: gi3r3k@purepc.pl

Edited by Gi3r3k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...