Skocz do zawartości
patrickq

Program do pobrania plików online

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem. Jest jakiś program lub sposób na ściągnięcie pliku video, który jest streamowany (chyba) na stronce a mianowicie http://www.tvs.pl/tv/video,zumba_z_fitness_center,6638.html. Generalnie to chodzi mi o te wszystkie odcinki z Zumbą. Z tego co się dowiedziałem wertując źródła stron to idzie to np. z takiego adresu:

 

rtmpt://streaming.tvs.pl:80/vod/Zumba/2010/09/1.09-sroda.mov

 

Jak widać jest to rozszerzenie .mov a nie jak myślałem, z początku .flv. Gdyby to było w postaci plików tak jak na Youtubie to bym sobie poradził ale walczę z tym od jakichś dwóch dni i nic z tego. Dużo informacji jest na zagranicznych forach o przechwytywaniu tego typu plików ale z dużą ilością języka angielskiego.

 

Jeśli ktoś się orientuje to podajcie jakiś program lub sposób na to. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Link nie działa bo na końcu jest kropka. Trzeba ją skasować. Mój błąd. Żaden tego typu downloader nie zadziała. Te pliki są streamowane a takie "ściągacze" to radzą sobie z plikami na Youtube-ie itp. Może ktoś inny coś wymyśli?

 

Ps. Z tego co się dowiedziałem bardzo trudno przechwycić taki plik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczę z tym i walczę i nic z tego. Dowiedziałem się, że najlepszy program do tego typu rzeczy nazywa rtmpdump.

 

Napiszę komendę, która teoretycznie powinna ściągnąć ten plik na dysk:

 

C:\Dump\rtmpdump.exe -r "rtmpt://streaming.tvs.pl:80/vod/Zumba/2011/01/11.mov" -o "C:\video.flv"

 

Wyskakuje mi komunikat typu: Error connect1: Handshake failed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...