Skocz do zawartości
walus86

Pomoc w wyborze laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem na etapie kupna nowego laptopa i bardzo proszę o pomoc. Mam do dyspozycji troszkę ponad 2K i szukam laptopa o przekątnej ekranu 15,6 służącego do gier. Wiem że za te pieniądze ciężko będzie coś dobrego znaleźć ale wierzę że mi pomożecie. Na uwadze mam taki sprzęt HP Pavilion g6-1004sa 15,6" HD LED AMD Phenom P960 1.8GHz 4 GB 750 GB DVD±R/RW LightScribe ATI Radeon HD6470 512MB Windows 7 Home Premium LK919EAR ODBIÓR OSOBISTY W BYTOMIU LUB NAJTAŃSZA WYSYŁKA !!! - Ponad 800 modeli laptopów HP w najniższych cenach SWIAT-LAPTOPÓW.PL myślę że jest w miarę dobry ale proszę o podpowiedź. Oczywiście będę wdzięczny za wszelkie inne sugestie. Dziękuję, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że jest w miarę dobry

Ech, ten HP nie jest nawet trochę dobry... Stary procesor, stara i słaba grafika, kiepskiej jakości obudowa i zła kultura pracy (głośny+ciepły). Nie wiem skąd Ty go wygrzebałeś :)

 

Potrzebny Ci jest windows, czy masz swoją kopię? Lapki bez systemu zazwyczaj kosztują ok. 300zł mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak się znam;) Posiadam własnego także nawet lepiej gdyby był to "golas". Jeśli jest to różnica nawet do 300zł to jestem jak najbardziej zainteresowany. Czekam na Twoje propozycję:)

 

Asus X53SC-SX311 - opis, informacje, dane techniczne produktu a może coś takiego?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów badziew... Nie szukaj wśród zabytków :)

 

Co bym polecał:

 

http://www.x-kom.pl/p/72807-notebook-laptop-15,6-asus-x53sv-sx759-i5-2430m-4gb-500-dvd-rw.html

wydajny nowy procek i5, 4gb ramu, dysk 500, całkiem mocna grafika geforce gt540, złącze USB 3.0 , bardzo dobre wykonanie i kultura pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...