Jump to content

Dammeron

Stały użytkownik
 • Content Count

  3052
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

Dammeron last won the day on March 30 2017

Dammeron had the most liked content!

Community Reputation

598 Fap, fap, fap.

About Dammeron

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak Radier napisał - daj fotki zamontowanego chłodzenia, napisz też, czy przy obciążeniu radiator jest ciepły/gorący w dotyku - jeśli nie, to zdecydowanie coś nie tak z montażem.
 2. Tesel - można zdjąć ok. 100-150zł, jak weźmie się 8600K + ASRock Z370 Killer Sli + G.Skill Aegis 2x8GB 3000MHz CL16. I kolejne 100zł przy zamianie płyty na ASRock Z370 Pro4, która nie ma osłony na tylne złącza i trzeba by skombinować jakieś radiatorki na górną sekcję VRM. Niestety - przy Sandy za 800-850zł można było wyrwać topową mobo, obecnie za tyle dostaje się klasę średnio-wyższą. Do tego ceny pamięci..
 3. Z przypinanych Zalman Mic1, ze stojących na biurku Trust Starzz.
 4. Do routera 1 powinien wchodzić net z zewnątrz do gniazda WAN. Z niego z gniazda LAN poprowadzić net do gniazda WAN w routerze 2. Nawet przy auto ustawieniach powinny działać bez problemu (ustawiłem tylko różne nazwy pod wi-fi), sam w ten sposób zrobiłem w domu u rodziców 2 sieci na dwóch tp-linkach 4300, w żadnym nie wyłączałem DHCP. Pierwszy ma adres 192.168.0.1, a drugi z końcówką 1.1.
 5. Już po tym poście dochodzę do wniosku, że nie masz najmniejszego pojęcia o tym, czy choćby nawet o temacie chłodzenia. Jak wszystko wyżej - odpuść sobie.
 6. Jak to ma być na zasadzie "bo się da", to tak. Ale sensowność takiego rozwiązania jest absolutnie zerowa.
 7. Chcesz chłodzić peltierem wodę w układzie? Wybacz, ale niezłą głupotę wymyśliłeś...
 8. Skoro uważasz to za wadę wynikającą z konstrukcji produktu, to dlaczego nie oddasz ich na reklamacje?
 9. To nie ostatnia generacja procków korzystających z DDR4, więc takie 3200 może mieć sens w przyszłości, jeśli ktoś planuje zmienić potem CPU na nowe. Ale fakt, że na obecną chwilę cokolwiek powyżej 2800 jest mało opłacalnym wydatkiem.
 10. https://www.purepc.pl/procesory/test_procesora_intel_core_i5_8600k_rzeznik_zwany_coffee_lake?page=0,42 https://www.techpowerup.com/reviews/Intel/Core_i7_8700K_Coffee_Lake_Memory_Performance_Benchmark_Analysis/10.html Czy naprawdę tak ciężko przeznaczyć 30s na wyszukanie właściwej informacji? Jesteś tu przecież bardzo długo. :)
 11. Praktycznie ciężko znaleźć 3200 CL14 w niższej cenie, jak 950-960zł, tak więc 1030zł to też nie jest źle, a ma przecież cudowne RGB. :P
 12. 256GB Ci styknie? Masz jakiś inny, albo HDD? Takie coś łatwo zapełnić.
 13. C.N.D. Kombinatorów niestety nie brakuje, najważniejsze to jednak walczyć z takimi.
 14. Jeżeli terkocze, to sprawdzić, czy nie brudna. A jeśli nie, to albo któryś z wentylatorów gdzieś ociera, albo ma wadę, np. złe wyważenie itp...
 15. "Ciepłe brzmienie" itp to nie parametry, a raczej wrażenia przy słuchaniu. Ja np. lubię słuchawki otwarte i do bólu neutralne (równe na całym paśmie, bez podbić basów, czy innych częstotliwości), z brzmieniem bardzo szczegółowym, ale jednocześnie nie za ostrym, a np. komuś innemu będą leżały słuchawki pod jazz/blues, które charakteryzują się właśnie podbiciem na obu stronach wykresu częstotliwości i miękkim brzmieniem. To sprawa wyjątkowo indywidualna, zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę. Do filmów np. lepiej sprawują się te z mocnym, głębokim basem, żeby efekty były lepsze/bardziej uderzające. Do gier zaś... Hm, ja bym celował w coś z mocną średnicą - rozmowy, komunikaty, czy wystrzały lepiej będą słyszalne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.