Skocz do zawartości

Dammeron

Stały użytkownik
 • Zawartość

  3049
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  27

Ostatnia wygrana Dammeron w dniu 30 Marzec 2017

Użytkownicy przyznają Dammeron punkty reputacji!

Reputacja

609 Fap, fap, fap.

O Dammeron

 • Tytuł
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 1. Do routera 1 powinien wchodzić net z zewnątrz do gniazda WAN. Z niego z gniazda LAN poprowadzić net do gniazda WAN w routerze 2. Nawet przy auto ustawieniach powinny działać bez problemu (ustawiłem tylko różne nazwy pod wi-fi), sam w ten sposób zrobiłem w domu u rodziców 2 sieci na dwóch tp-linkach 4300, w żadnym nie wyłączałem DHCP. Pierwszy ma adres 192.168.0.1, a drugi z końcówką 1.1.
 2. Już po tym poście dochodzę do wniosku, że nie masz najmniejszego pojęcia o tym, czy choćby nawet o temacie chłodzenia. Jak wszystko wyżej - odpuść sobie.
 3. Jak to ma być na zasadzie "bo się da", to tak. Ale sensowność takiego rozwiązania jest absolutnie zerowa.
 4. Chcesz chłodzić peltierem wodę w układzie? Wybacz, ale niezłą głupotę wymyśliłeś...
 5. Słuchawki gamingowe

  Skoro uważasz to za wadę wynikającą z konstrukcji produktu, to dlaczego nie oddasz ich na reklamacje?
 6. jaki przyrost wydajności da szybsza pamięć?

  To nie ostatnia generacja procków korzystających z DDR4, więc takie 3200 może mieć sens w przyszłości, jeśli ktoś planuje zmienić potem CPU na nowe. Ale fakt, że na obecną chwilę cokolwiek powyżej 2800 jest mało opłacalnym wydatkiem.
 7. jaki przyrost wydajności da szybsza pamięć?

  https://www.purepc.pl/procesory/test_procesora_intel_core_i5_8600k_rzeznik_zwany_coffee_lake?page=0,42 https://www.techpowerup.com/reviews/Intel/Core_i7_8700K_Coffee_Lake_Memory_Performance_Benchmark_Analysis/10.html Czy naprawdę tak ciężko przeznaczyć 30s na wyszukanie właściwej informacji? Jesteś tu przecież bardzo długo. :)
 8. i7 8700K, 1080 Ti i co dalej? 3d, CAD, ~ 9000 zł

  Praktycznie ciężko znaleźć 3200 CL14 w niższej cenie, jak 950-960zł, tak więc 1030zł to też nie jest źle, a ma przecież cudowne RGB. :P
 9. i7 8700K, 1080 Ti i co dalej? 3d, CAD, ~ 9000 zł

  256GB Ci styknie? Masz jakiś inny, albo HDD? Takie coś łatwo zapełnić.
 10. Gry się wyłączają, sterownik ekranu przestał odpowiadać

  C.N.D. Kombinatorów niestety nie brakuje, najważniejsze to jednak walczyć z takimi.
 11. Jeżeli terkocze, to sprawdzić, czy nie brudna. A jeśli nie, to albo któryś z wentylatorów gdzieś ociera, albo ma wadę, np. złe wyważenie itp...
 12. Słuchawki i karta do gier

  "Ciepłe brzmienie" itp to nie parametry, a raczej wrażenia przy słuchaniu. Ja np. lubię słuchawki otwarte i do bólu neutralne (równe na całym paśmie, bez podbić basów, czy innych częstotliwości), z brzmieniem bardzo szczegółowym, ale jednocześnie nie za ostrym, a np. komuś innemu będą leżały słuchawki pod jazz/blues, które charakteryzują się właśnie podbiciem na obu stronach wykresu częstotliwości i miękkim brzmieniem. To sprawa wyjątkowo indywidualna, zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę. Do filmów np. lepiej sprawują się te z mocnym, głębokim basem, żeby efekty były lepsze/bardziej uderzające. Do gier zaś... Hm, ja bym celował w coś z mocną średnicą - rozmowy, komunikaty, czy wystrzały lepiej będą słyszalne.
 13. Słuchawki i karta do gier

  Za przestrzenność (lokalizowanie) dźwięku odpowiada karta i jej oprogramowanie. Słuchawki mają być brzmieniem i konstrukcją dopasowane do preferencji użytkownika, nic więcej. I tu pytanie - wolisz konstrukcje zamknięte, czy otwarte?
 14. Gry się wyłączają, sterownik ekranu przestał odpowiadać

  Czyli jak? Sam chcesz naciągnąć kogoś na kupno karty po piekarniku? Jeśli tak, to nikt Ci tu nie pomoże. Przede wszystkim sprawdź wreszcie tę kartę - nie wierzę, że nie masz dostępu do innego komputera, na którym mógłbyś to zrobić, no chyba że żyjesz z dala od cywilizacji.
 15. Coś mniejszego od microlab Solo 6c

  Edifier 1700BT, lub 1280DB. Pierwsze mocniejsze i z większą sceną, ale barwa brzmienia też jakby przytłumiona, drugie bardziej neutralne i szczegółowe, ale słabsze. Do tego kształtem 1700 lepsze są na biurko (odchylone do góry w stronę słuchacza), a 1280 na półkę. Oba zestawy mają 2 wejścia liniowe i bluetooth. Mam aktualnie te drugie i bardzo sobie je chwalę.
×