Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

1500 pkt w 3D MARKu 2000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

Mam cienkiego kompa:

Celeron 533

64 MB RAM

GeForce 4

i mam nicałe 1500 pkt w 3D MARK 2000.

Dlaczego??? Kto mi to wytłumaczy??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cienkiego kompa:

Celeron 533

64 MB RAM

GeForce 4

i mam nicałe 1500 pkt w 3D MARK 2000.

Dlaczego??? Kto mi to wytłumaczy??? :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

to bylo dobre :lol: poprsotu komp jest stary i trzeba go wymienic zeby miec te 10k pkt :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winny za niski wynik jest tylko procesor, no ramu też mało a to że sdr nie ma nic do rzeczy (lub niewiele). Gf4MX w 3dmarku2000 może mieć z 10k a w 2001 ~8k, więc karty sie nie czepiajcie, po prostu procek już nie wyrabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O Co wy gadacie, pewnie że wynik jest za mały!!!!!!!!!!!!!!!! Powinien być dwa razy większy. To ja mam prawie 2400 punktów i to w 3d marku 2001 nie mówiąc już o 2000. Zegar procesora też 500mhz , sdramy i GF4mx.

http://service.futuremark.com/compare?2k1=6371017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... to chyba nie jest normalne. Znalazlem w swoich archiwach testy robione na PII 400 i Rivie TNT (Diamond Viper V550) to byl sprzencior sam proc kosztowal ponad 1k zl :) Na tym konfigu mialem dokladnie 1424 pkt na 2000, a na 2001 magiczne 410 hehe. Jeszcze z 50 lat i moze te screeny nabiora wartosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mało masz u mojej siory duren 900 , g2mx200 (OC) 64 mb 100 mhz ma 1800 w 3dmarku2001se, wiec cos chyba nie tak, powinien miec wiecej IMO.

Raczej nie - Duron 900 <> Celeron 533 Troche nie ta klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mało masz u mojej siory duren 900 , g2mx200 (OC) 64 mb 100 mhz ma 1800 w 3dmarku2001se, wiec cos chyba nie tak, powinien miec wiecej IMO.

Raczej nie - Duron 900 <> Celeron 533 Troche nie ta klasa.

tak samo jak i gf2MX200 a gf4 albo 3Dmark 2k1 a 2k

 

Jak już kiedyś pisałem - ja na C400, 128MB RAM, GF2MX400 - obecnie mojego brata - wyciągałem 2400pkt w 3Dmark2k

u kumpala na kompie sprzet cel633 i TNT2 wynik identyko jak u razora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zmieniaj kompa ja tesz tak mam :twisted: no i po co wy wszyscy gonicie za tymi gupimi grafami po 10000zeta . mi wystarcza to co mam na linuxa każdy sprzęt jet idealny . a nawet i dopadłem pare gierek na [brzydkie określenie na linuksa]a herosuw 3 , sof-a , rune i pare innych . i wszystko spoxik jest nie ważne jest to że masz słaby komp spróbuj wyciongnoąć z inego tyle ile się da ! :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...