Skocz do zawartości
MF

Paintball

Rekomendowane odpowiedzi

No to Ci polecam ASG,Bronie są dużo tańsze, repliki broni wyglądają, prawie, że identyczne jak prawdziwe bronie, ogólnie bardziej polecam ASG, a i nie musisz się martwić o ciuchy bo strzelamy kulkami 6 mm plastikowymi, a nie z farba. A jeżeli wolisz z farbą, tą są kulki do kupienia z farbą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma kulka do ubrania? Przecież farba schodzi nawet w zimnej wodzie bo to barwnik spożywczy. I te wasze kulki 6mm z farbą to można o kant [gluteus maximus] rozbić wiem bo je kiedyś testowałem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wawie z tego co wiem macie jeszcze FragFactory, Hale Lotnisko i pewnie masę pól do speeda. Niedługo ma też zostać otwarty w BlueCity Club Paintballowy, takie połączenie pubu z polem do paintballa chętnie bym takie coś zobaczył w wlkp ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO ja też się pochwale moimi trzema pociechami :) Heh

 

Dołączona grafika

 

 

siedzę już w tym od 2 lat , najpierw maiłem zestaw za 800 zł ( bt4, tippman w sam raz na początek) teraz cocker rulez :) :) :)

Paintball teraz bardzo potaniał zestaw kupicie juz od 600 zł a kulki od 30 złza worek (500 sztuk) !! A zabawa i emocje dużo większe od ASG, gdzie nawet nie widzisz i nie czujesz kiedy dostałeś tą mikroskopijną kuleczką z plastyku.

 

 

POZDRAWIAM I POLECAM !!!!!!!!!

Edytowane przez Spedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skill.com.pl

kansus.pl

madsheep.pl

assassins-paintball.pl

... generalnie ostatnio sklepów jest bardzo dużo ale i tak najlepiej jak wiesz co chcesz kupić wtedy nikt Ci niczego nie wciśnie. Jak coś to powiedz ile masz do wydania, a spróbuje Ci pomóc w wyborze...

 

P.S Spedy ten po prawej to Karnivor? Wygląda super...

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skill.com.pl

kansus.pl

madsheep.pl

assassins-paintball.pl

... generalnie ostatnio sklepów jest bardzo dużo ale i tak najlepiej jak wiesz co chcesz kupić wtedy nikt Ci niczego nie wciśnie. Jak coś to powiedz ile masz do wydania, a spróbuje Ci pomóc w wyborze...

 

P.S Spedy ten po prawej to Karnivor? Wygląda super...

KAx ten po prawej to Wgp VF TACTICAL :) wypatrzony i kupiony na allegro :) (w jankesowie 600$)

 

 

A co do sklepów to polecam Kansusa i skilla oraz pure-paintball.com (jeden z najtańszych) , zawsze tam upust jakiś utarguje :) i gratisy. Zresztą napisz tak jak szanowny kolega zaproponował , podaj cenę a coś sie dobierze - do lasu lub speeda - lub uniwersalny :D

 

Pozdrawiam

 

Ps. z tego co widzę niektórzy myślą ze paintball i asg to to samo :( a to różnica kolosalna

Edytowane przez Spedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem kupić sobie możliwie tani zestaw do Paintballa i wybrałem marker Icon X z butlą 9 oz, do tego maska Empire Vents Helix i muszę przyznać, że jak na tak tani zestaw(w pobliskim sklepie udało mi się kupić za 430 zł, mimo że części osobno około 500 zł) strzela bardzo fajnie.

 

Żadnych zacięć itp, dzisiaj wystrzelałem 500 kul - na tyle starcza butla 9 oz, więc nie potrzebuje większej. Celność w miarę OK, no i na pewno lepiej się gra swoim sprzętem niż wypożyczonym na polu. Strzelałem Diablo Heat i moim zdaniem są nieco za twarde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...