Skocz do zawartości
malychudy

Nowy Komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, nie wiedziałem w jakim dziale to napisać ale chciałbym się dowiedzieć coś o nowym komputerze który mam zamiar kupić, nie w całości tylko na części i chciałbym abyście mi doradzili co jest źle oraz co należy kupić.

 

A więc tak chciałbym kupić płytę główną:

ASROCK H61M-VS Socket 1155

 

I chciałbym wiedzieć czy ten sprzęt będzie właściwie działał z tą płytą główną:

 

1. Karta graficzna, Nvidia Geforce 520 GT (1GB)

2. Pamięć RAM, Kingston HyperX Blu 4GB 2X2GB DDR3 1600MHz (Chcę mieć 4GB w komputerze dla Windows 7 64bit)

3. Chciałbym mieć jakiś dobry procesor, może najlepiej z Intel Pentium, min 3.0ghz, max. 3.8ghz

4. Zasilacz, myślałem jakiś 550W ale mogę się mylić.

5. Wiatrak do procesora, myślałem nad LGA socket 1155

 

Jeśli macie jeszcze jakieś rzeczy które mógłbym dokupić to proszę pisać.

MAKSYMALNA CENA: NIEZNANA

 

PS. Komputer ma być do gier, nie dla prac biurowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry: płytę główną od razu weź na chipsecie B75, np. Gigabyte GA-B75M-D3V DDR3 - będziesz miał USB3.0 i SATA3 (w H61 tego nie ma). Co do karty graficznej, nie będzie ona wiele wydajniejsza niż zintegrowana w procesorach Sandy Bridge/Ivy Bridge, więc przemyśl sprawę zakupu takiej karty w ogóle, albo, jak podasz budżet - zmieścimy w nim lepszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...