Skocz do zawartości
SzczYpior_n1

Odświeżanie się stron w dziwnych okolicznościach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilki dni mam taki wałek, że klawisze Alt, N, B czy strzałki powodują odświeżanie się strony. Nie muszę mówić jak to wpływa na proces, np. pisania postu. Musiałem go napisać w notatniku i skopiować :)

Dodam, że zarówno w FF 13.0.1 jak i IE9 to się dzieje. Mniej więcej w tym samym dniu instalowałem bety catalystów 12.7, ale jaki to miałoby mieć związek? Jak to ustrojstwo naprawić?

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gdyby tak było to raczej sam bym to rozwiązał. Sprawa jest o tyle poważniejsza, że np. teraz włączyłem kompa i wszystko jest w porządku. Zaś za jakiś czas znowu się skaszani.

W CCC znalazłem tylko coś takiego jak Klawisze dostępu, odptaszkowałem to ale nic nie dało. Nie chciałbym wracać do poprzednich, bo na 12.6 miałem jakieś dziwne artefakty w idle gdy zegary spadały do 100/150, w sumie z catalystami, grafą też mam problem ale z tym to już pobiegnę do tematu o hd6850.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może spróbuj jakieś starsze, np 12.5 czy 12.4. Twojej karcie i tak już to różnicy nie zrobi, gdyż ostatnie poprawki dotyczą praktycznie już tylko i wyłącznie radków z serii 7xxx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, skoro tak, to będę musiał, 12.5 nie wydali, a 12.4 nie miałem jeszcze. Do tej pory leciałem na 12.3. Cóż, jeśli to faktycznie przez CCC to będę musiał spróbować tych 12.4, bo jak głupawka się załącza to nie da się neta przeglądać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...