Skocz do zawartości
tomaszek71

zakup obudowy - Fractal Define XL, CM HAF X i Silentium Regnum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Sytuacja mnie zmusiła do zakupu obudowy ( synowi chce dać hd6950 i na bank do jego budy się nie zmieści ). Wykombinowałem tak że dam Młodemu mojego Antka p182 a tatuś coś sobie zakupi. Waham się między Fractal Define XL, CM HAF X i naszym Silentium Regnum. Skłaniam sie ku Fractalowi bo klasyczny wygląd ale czy nie będzie za gorąco przez wyciszenia? HAF X wygląd hmmm jak szczerbata 16- latka ale jak ma mieć chłodno i w miarę cichą wichurę to rozważe zakup. Silentium na samym końcu bo niby kasa najmniejsza ale czytam opinie i denerwują mnie bzdury typu plastik bombastik przyciski power i reset, padający regulator obrotów. Pomóżcie coś wybrać starszemu panowi w wieku 42 latek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Define XL i jak na razie GF 560Ti i E8400 się nie ugotowały ;). Fakt, że inne budy zagwarantują 3-5st mniej na procku i może do 10 na grafice, ale jak dla mnie cisza jaką gwarantuje mi ta obudowa jest ważniejsza niż niskie tempy, bo nie żyłuję tak mocno w OC.

Jak do tego dodasz jeszcze jakiś fajny regulator obrotów, i masz zarówno chłodną jak i cichą budę :)

 

P.S. na regulator jest stosunkowo mało miejsca z przodu (przednie drzwiczki), więc musisz szukać "płaskiego" regulatora, chodź ja na szczęście zmieściłem Zalman zm-mfc 1 plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Define XL i jak na razie GF 560Ti i E8400 się nie ugotowały Dołączona grafika. Fakt, że inne budy zagwarantują 3-5st mniej na procku i może do 10 na grafice, ale jak dla mnie cisza jaką gwarantuje mi ta obudowa jest ważniejsza niż niskie tempy, bo nie żyłuję tak mocno w OC.

Jak do tego dodasz jeszcze jakiś fajny regulator obrotów, i masz zarówno chłodną jak i cichą budę Dołączona grafika

 

P.S. na regulator jest stosunkowo mało miejsca z przodu (przednie drzwiczki), więc musisz szukać "płaskiego" regulatora, chodź ja na szczęście zmieściłem Zalman zm-mfc 1 plus

 

Ja mam w środku i nie narzekam, w końcu nie kręci się tym co 10min :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze nie padła jeszcze propozycja:

http://www.skapiec.pl/site/cat/11/comp/3789028#from48679

 

Obudowa perfekcyjnie wentylaowana, w tej cenie ideał

 

Nie wiem co na to autor tematu, ale dla mnie bez piwnicy od razu odpada - no i wygląd plastików taki jakiś za bardzo "elo młodzieżowy" jak dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...