Skocz do zawartości
Niemiec

Ktory fon??

Ktory fon??  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Ktory fon??

    • Motorola T722i
      5
    • siemens s55
      11
    • SonyEricsson t68i
      2
    • Nokia 7650
      26


Rekomendowane odpowiedzi

7650 to ta z aparatem ? Przeciez to cegla, kawal telefonu... Ja bym wziol chyba Siemensa.

Widziales ja w rzeczywistosci? Jest niewiele wieksza (po zlozeniu a otwiera ja sie wcale nie tak czesto, a juz napewno nie nosi otwartej) od T68i. Siemens przyjemny tylko ze ma dosc sredni wyswietlacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemens...[vote cast] Albo SonyEricsson (ale jak dla mnie to zbyt popularny juz jest)

Motorola odpada na starcie... Nie trawie po prostu tego telefonu

Nokia... Na zdjeciach wyglada fajnie, slychac ja tez fajnie(dzwonki), ale designerom sie chyba skala w cm pomylila ze skala w calach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]Siemens...[vote cast] Albo SonyEricsson (ale jak dla mnie to zbyt popularny juz jest)

Motorola odpada na starcie... Nie trawie po prostu tego telefonu

Nokia... Na zdjeciach wyglada fajnie, slychac ja tez fajnie(dzwonki), ale designerom sie chyba skala w cm pomylila ze skala w calach.

Sony Ericsson nie ma JAVY :!: Wiec tez odpada, teraz java to standart i uwazam za bezmyslnosc kupno telefonu bez tego bajerku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7650 to ta z aparatem ? Przeciez to cegla, kawal telefonu... Ja bym wziol chyba Siemensa.

Widziales ja w rzeczywistosci? Jest niewiele wieksza (po zlozeniu a otwiera ja sie wcale nie tak czesto, a juz napewno nie nosi otwartej) od T68i. Siemens przyjemny tylko ze ma dosc sredni wyswietlacz.

Tak, staram sie nie wypowiadac jak nie mam o czyms pojecia. Widzialem, telefon fajny. Ale moim zdaniem naprawde spory - szczegolnie gruby !

 

Siemensa z kolei nie widzialem, ale mam ME45 i wiem ze to dobre telefony - aczkolwiek wyswietlacz to chyba pierwszy kolorowy Siemens wiec moze byc cienki.

 

A wiec, jak Ci rozmiar nie przeszkadza to wez jednak Nokie, ja jednak dalej wziol bym cos innego bo dla mnie za duzy ten telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Motorola T722i

Calkiem przyjemny telefon, gprs, mms, java, ilosc pamieci nie poraza ale soft w javie zwykle nie przekracza 60kB. Jakosc wyswietlacza w normie. Osobiscie nie lubie telefonow skladanych. To prawda ze jest dosc wolna.

2. Siemens S55

Tym niewiele sie bawilem wiec ciezko mi cos powiedziec, nie bardzo podobal mnie sie wyswietlacz.

3. T68i uzywalem troche i owszem przyjemny ale ma dosc marny imho wyswietlacz powiedzialbym ze jeden z gorszych jesli chodzi o tel. z kolorowymi, ale ten telefon nie jest najswiezszy. Wada imo jest brak javy. Ma za to bluetooth dzieki czemu pozbywamy sie jednego kabelka chociaz nadal adapterki BT sa drozsze od irdy. Napewno telefon jest zgrabniutki i ma dobre menu i obsluge (joy).

4. N7650 Na tym aktualnie jade wiec oczywiscie bede wychwalal telefon ;) Podstawowe zalety to duzy, bardzo dobrej jakosci wyswietlacz niestety pozera on spore ilosci energii ale funkcje oszczedzania pradu dzialaja dosc sprawnie wiec jesli nie wiele bawimy sie telefonem to nie jest tak zle zreszta zawsze gdzies sie znajdzie gniazdko z pradem a ladowanie jest bardzo szybkie. Wbudowany aparat no coz imho on nadaje sie raczej do mmsow tylko ostatecznie mozna jakies zdjecia porobic nim i zrzucic na kompa ale wiele nie spodziewajcie sie po nim (pozniej wrzuce pare). Zestaw glosnomowiacy tez niewatpliwa zaleta ale nie dla wszystkich. No i oczywiscie Symbian OS i aplikacje dzieki ktorym mozna zwiekszyc mozliwosci telefonu. Niestety telefon ma tylko niecale 4MB pamieci i nie ma mozliwosci rozszerzenia. Ubsluga telefonu wymaga troche cierpliwosci, widzialem szybsze w obsludze sprzety (nie chodzi o wolna prace menu czy cos bo to chodzi szybko). Pare screenow: http://info.wsisiz.edu.pl/~zdolinsk/7650/

Acha cos sobie przypomnialem, praca z tym telefonem czasem przypomina windows tzn instalacja softu, zwisy i wywalanie sie programow czasem nawet system potrafi pasc ale da sie go ozywic...no coz... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mi sie podoba motorola t722i po prostu ona jest zajebista

ale dalem glos na nokie 7650 bo to po prostu w malym stopniu telefon to maly palmtop :):) a moze siemens slyszalem o nim dobre opinie ale nie spotkalem sie z nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

braciszek ma motorolke i podoba mi sie srednio, bo ustawienie tylk wibra lub tylko dzwiek. do tego nie udalo mi sie znalezc opcji kopiowania ksiazki z sim na telefon i odwrotnie. bateria po zabawie aparatem padla po 12 godzinach :lol: zdjecia w rozdzielczosci max 320*240. po za tym wolno chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A wiec, jak Ci rozmiar nie przeszkadza to wez jednak Nokie, ja jednak dalej wziol bym cos innego bo dla mnie za duzy ten telefon.

Imo powinien byc wiekszy :)

Kwestia gustu. Ale ja tutaj nie po to :wink: Masz super logo na telefonie 8) 8) 8O 8O 8O hehehe lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo sieci...chociaz na screenach tego nie widac ;) moze jak pozniejszym wieczorkiem bede sie nudzil to wrzuce cos jeszcze dla niezdecydowanych. Dodam jeszcze ze jest cos takiego jak 3650 , w sumie jest to technicznie to samo co 7650 tylko dodatkowo ma slot na karty pamieci, niestety wyglad telefonu mnie skutecznie odstrasza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oddalem glos na siemensa ;) polowalem na niego, ale jak zobaczylem cene po za probmocja, to sobie go odpuscilem :| podoba mi sie to, ze moze miec aparacik, mp3..... dodatkowa przystawka i masz :D

tez sie zaczynam sklaniac w jego strone, ale zaraz bedzie S55i z wbudowanym MP3 Playerem i gniazdem kart MMC.

N7650 tez nie jest glupia, ale jej masa mnie przeraza, dla mnie n6310i jest juz duza i ciezka.

 

 

Znacie jakies stronki z testami aparatow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oddalem glos na siemensa ;) polowalem na niego, ale jak zobaczylem cene po za probmocja, to sobie go odpuscilem :| podoba mi sie to, ze moze miec aparacik, mp3..... dodatkowa przystawka i masz :D

tez sie zaczynam sklaniac w jego strone, ale zaraz bedzie S55i z wbudowanym MP3 Playerem i gniazdem kart MMC.

N7650 tez nie jest glupia, ale jej masa mnie przeraza, dla mnie n6310i jest juz duza i ciezka.

 

 

Znacie jakies stronki z testami aparatow??

Prosze:

Siemens http://telefonia.wp.pl/articles/index.html?IN[art_id]=4692

 

Nokia 7650 http://telefonia.wp.pl/articles/index.html?IN[art_id]=4532

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oddalem glos na siemensa ;) polowalem na niego, ale jak zobaczylem cene po za probmocja, to sobie go odpuscilem :| podoba mi sie to, ze moze miec aparacik, mp3..... dodatkowa przystawka i masz :D

tez sie zaczynam sklaniac w jego strone, ale zaraz bedzie S55i z wbudowanym MP3 Playerem i gniazdem kart MMC.

N7650 tez nie jest glupia, ale jej masa mnie przeraza, dla mnie n6310i jest juz duza i ciezka.

a widziales jego cene bez promocji :?: ja bym sie zabil jakby mi go ktos buchnal :? ~2.5k za tel :!: ja podziekuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem prze cztery miesiace N7650 i nie powiem telefonik fajny, duzo funkcji i aparacik sie tez czasem przydaje. Ma on jednak jedna dosc znaczaca dla mnie wade wielkosc! Jak go nosilem w kieszeni to wygladalem jakbym mial przepukline :lol: . Teraz mam N6610 i jestem na maxa zadowolony ma wszystko czego potrzebuje w teleofonie, a i wygladem mi bardzo pasuje. Tak wiec goraco polecam ten aparacik bo naprawde jest wrat uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle i do tego ten aparacik :D tylko mial ktos z nim doswiadczenie jakies bo mi tak dziwnie wyglada ze to cienko jakosciowo na maxa wyjdzie

Dowiadywalem sie ostatnio i aparat do tego modelu kosztuje okolo 400 zł :? Tak wiec chyba nie ma sensu tego kupowac za taka cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy intensywnym korzystaniu z polaczen glosowych i gprs to czasem w 1 dzien zuzywam standardowa baterie (sa tez wieksze). Ale jesli sie uzywa tak lzej to 2-4 dni (bez wylaczania na noc). Ladowanie to ~1,5godz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za 7650

mialem w chacie motorole i wielka kupa niby dawali aparat ale nie mialem jak zdjec zrzucic nie ma podczerwieni ani bluetooth'a tylko kabelek a jak zobaczylem schemat to podziekowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...