Skocz do zawartości
KorK

Komputer za 450zł

Rekomendowane odpowiedzi

DM003 od seagate Dołączona grafika

 

z tym że ten maxymalny będzie miał w okolicach 80MB/s - i nie wiadomo jak po drodze.

 

jak ma kupować za 160zł jakiegoś starego leżaka magazynowego/używany/poserwisowy z niby-6mc gwarancją to chyba lepiej dołożyć te 50zł do nówki na 2letniej gwarancji Dołączona grafika

taki WD AAKX np.

 

z tego co widze wszystkie dyski ostatnio ostro potaniały (o 1/3) - i jakoś odbyło się to bez szumu ... baa dowiedziałem się o tym z marketu - gdzie omal nie kupiłem przenośnego 1TB USB3 za 300zł :>

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,odświeżam swój temat aby nie zakładać nowego. Już mam prawie cały zestaw w domu (brakuje kości RAM). Jeśli ktoś chce wiedzieć to wybrałem ten dysk samsunga hd502hi i zmieniłem płytę główną na MSI B75MA-E33. Kupiłem do tego Windows 7 Home Premium 64-bit. I tu mam jeszcze małe pytanie. Czy warto kupić dwie kości RAM (1x4GB+1x2GB) ? Czy lepiej zostać na jednej 4GB? Ta druga byłaby tej samej firmy,te same parametry. Czy to coś spowalnia,że druga kość ma mniejszą "pojemność"? Na razie będę używał zintegrowanej karty graficznej,a ona też bierze trochę ramu, a system 64-bit wymaga 2gb. Co o tym sądzicie? Warto dopłacić te trzydzieści pare złotych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dopłacałbym, przy 4GB (nawet z używaniem zintegrowanej k. graficznej) sprzęt będzie śmigał już ok;

 

U mnie akurat pracuje 6GB ram w 2gim PC... bo w cenie nowego celerona udało się nabyć używkę na gwarancji z 2GB ram w zestawie...

A 4GB ram kostka i tak już była przygotowana do niego;

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobra to nie będę wydał. Dołożę do karty graficznej. Ze względu na mój zasilacz o małej mocy 350W zdecydowałem się też na kartę graficzną na chipsecie HD6670. Ale to już po świętach. Dziękuje jeszcze raz Wszystkim za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...