Skocz do zawartości
Gość Laki1231

Windows 7 czy można wyłączyć Directx 10-11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponieważ mam lapka, w medal of honor srednio 38fps. Chciałbym spytać czy można wyłączyć DX 10 i 11 wtedy by to lepiej działało. lapek to lenovo z GTX555 i procesorem i7-2670QM oraz 8GB ram. Uprzedze pytanie i tak gra idzie na gt555 a nie zintegrowanej hd z procka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji aby zainstalować starszą wersję DX niż ta wbudowana w system. Tym bardziej jeżeli posiadasz nowszy system operacyjny niż Windows XP.

Poza tym co to za Medal of honor i co to za laptop?

Nie możesz mieć GF GTX555 w notebooku bo to jest grafika desktopowa. Ma ona 288 procesorów strumieniowych. Dla porównania wersja mobilna czyli GT 555M ma 144 procesory strumieniowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo Y570, Medal of Honor Warfighter, kijowo, że nie można dx wyłączyć ;/ jest to 555m sory za pomyłkę.

Edytowane przez Laki1231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na XP z DX10 na innym dysku mały eksperyment i mam 10 klatek więcej. Średnie z wyłączonymi cieniami i AA.

 

Lapek brata ja mam kompa.... w niektórych grach w opcjach można wyłączyć a tu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaki sposob sprawdzales Warfighera na XPku skoro gra nie ma prawa na nim dzialac ze wgledu na brak obslugi DX10/11 przez systemy starsze niz Vista. Sam Medal of Honor dziala na Frostbite 2.5, ktory nie obsluguje DX9. Mozesz natomiast zmusic go do dzialania w trybie DX10 zamiast domyslnego DX11, choc pewnie niewiele to zmieni. Generalnie, wystarczy stworzyc sobie odpowiedni plik user.cfg badz autoexec.cfg i wrzucic do katalogu z gra. Kreator masz z kolei tu: http://online-source...hter-cfg-maker/ . W kwestii wyjasnienia co ktora opcja robi przeszukaj google bo te powinny byc dobrze objasnione przy okazji tematow dotyczacych optymalizacji Battlefielda 3.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...