Skocz do zawartości
marcinyzfr6

skaldamy komputer

Rekomendowane odpowiedzi

wiatm wszystkich uzytkownikow forum

Poniewaz jest to moj pierwszy post prosil bym o wyrozumialosc.Sprawa jak w temacie chcialbym zlozyc komputer ktory bedize sluzyl glownie do gier i troche do zabawy w photoshope.Budzet to okolo 4 tys zl na sama skrzynke bez monitora bez myszki i klawiatury.Mam jzu pare swoich typow i prosze o porade co dalej i opinie.wiec tak:

 

Obudowa:Thermaltake Chaser MK-1 Full tower/USB3.0 HDD Dock

Processor:Intel Core i5 2500 3,30 GHz BOX

plyta glowna:asus P6T deluxe oc palm edition

karta graficzna: nvidia geforce gtx 670

 

prosze o opinie o tych podzespolach i porady co dalej.W dalszym ciagu niewiem jaki i ile ramu jaki zasilacz no i jaki dysk twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I5 2500 to chyba młotkiem wsadzisz do tej płyty , seria P6T to socket 1366 a nie 1155 .

 

W tej cenie można mieć I5 3570K + MSI Z77A-G43 lub nawet Asrock Z77 Extreme 4 .

 

RAM - 4-8GB DDR3 1 333 mhz , chyba że coś na serio robisz w PS to bierz więcej , 2x4 GB czy od razu 8 GB to już od ciebie zależy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz z ta plyta glowna.poszykalem troceh i znalazlem jeszcze jedna

Gigabyte GA-Z68XP-UD4

i teraz moje pytanie ktora bedzie najlepsza z tych 3

Gigabyte GA-Z68XP-UD4

Asrock Z77 Extreme 4 .

MSI Z77A-G43

z tego co czytalem to plyta gigabyte ma mozliwosc podpiecia 2 kart SLI/CROSFIRE

W PS nei siedze az tak duzo czasem jak mnie najdzie wiec ramu mowisz spokojnie 4 gb wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...