Skocz do zawartości
tequilal2p

Modernizacja PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W przeciągu tygodnia planuje upgrade mojego PC.

Na dzień dzisiejszy używam

CPU: E6320

Mobo: MSI P35 Neo2

GPU: GF Galaxy GTX 275

Ram: OCZ 2x2 GB

Zasilacz: Ocz 550w

Dysk: Seagate ST3500413AS

 

PC przez najbliższe 2 lata będzie służył tylko i wyłącznie do gry w Guild Wars 2 ( rozdzielczość 1024 x 768)

Budżet +/- 2000zł. Zależy mi żeby płyta główna miała złącze IDE.

Myślę nad zakupem następujących podzespołów.

CPU: I5 2500K

Mobo: Asrock P67 FatalLty Performance

Ram: G.Skill RipjawsX Dual 8GB (2x4GB)

SSD: OCZ SSD Vertex4 128GB Indilinx 120k

 

Czekam na wasze opnie oraz propozycje również nasuwa mi się pytanie czy warto dopłacić i kupić nową kartę graficzną skoro i tak gram w tak niskiej rozdzielczości.

Pozdrawiam

Edytowane przez tequilal2p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd ty chcesz tą płyte wytrzasnąć i za ile ? Dołączona grafika

 

podejrzewam że taniej wyjdzie ci wziąć normalną mobo na z77 i wymienić wszystkie napędy/dyski na SATA Dołączona grafika

 

no i nie mów że na tym co masz w rozdzielczości 1024 x 768(phi!) nie osiągasz płynności na max detalach ? Dołączona grafika

 

 

Radziłbym odłożyć wymiane tych podzespołów i kupić jakiś sensowny monitor 1080p. Jak już unowocześniać to pozbyć się wszystkiego na IDE, brać mobo na z77 i i5 ivy.

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, ale faktycznie jest to jedna z niewielu płyt głównych dla Intela, które jeszcze mają IDE.

 

Pod AMD jest lepiej. To czego ja jestem pewien, to że nigdy nie kupię niczego co ma Fatlity w nazwie. Ostatnio nabyłem słuchawki Creative Fatlity - jakość dźwięku średnia, mikrofon - tragedia. Na szczęście wziąłem w Media Markt (tam można oddać do 2 tygodni) i oddałem bez problemu.

Edytowane przez Alucard69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...