Skocz do zawartości
St.Anger

Błąd "Instalacja tego pakietu nie powiodła się" przy próbie zainstalowania Office 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zakupiłem oryginalny pakiet Office 2010 na 3 stanowiska i oczywiście nie da się go zainstalować Dołączona grafika . Zacznę może od tego, że dostałem instalator na pendrive, nie na płycie. Gdy próbuję uruchomić instalację z miejsca dostaję ww komunikat. Próby uruchomienia instalatora jako administrator czy skopiowanie instalatora na dysk niczego nie zmieniają. Próbowałem instalować na kompie z podpisu (windows 7 x64 Professional), a także na lapku z Windows 7 32 bit, jednak na obydwu maszynach sytuacja wygląda tak samo. Poczytałem trochę w internecie, wygląda na to jakby instalator odwoływał się do jakiejś nie istniejącej na moich komputerach lokalizacji lub dysk, na którym zapisany jest instalator nie miał wystarczającej ilości wolnego miejsca. Jednak próbowałem kopiować instalator na dysk, a tam miejsca nie brakuje Dołączona grafika .

 

Wcześniej instalowałem na obydwu komputerach Office w wersji próbnej, jednak przed zainstalowaniem zakupionego pakietu usunąłem wersje próbne. Ale być może zostawiają one jakieś śmieci w rejestrze?

 

Dlaczego zawsze chcąc być w porządku człowiek doświadcza problemów, o których użytkownicy wersji pirackich pewnie nawet nie słyszeli Dołączona grafikaDołączona grafika ? Pomocy.

 

Edit:

 

Ściągnąłem plik instalatora ze strony MS i teraz wszystko hula :) .

 

@Jonathan

temat do zamknięcia.

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...