Skocz do zawartości
dumpmuzgu

Hibernacja przestała działać. win7.

Rekomendowane odpowiedzi

win7 x64. po bluescreenie przy odpalaniu kompa przestała działać hibernacja, stan wstrzymania. działa tylko restart, wyłączenie, wylogowanie niby działa, ale coś za szybko.

objawy są takie. klikam hibernowanie, gasnie monitor i nagle pstryk. wita mnie okno logowania z moim kontem :) tak jakbym wlasnie włączył kompa po stanie hibernacji.

windows ma jakieś 2 miechy, wszelakich robali i innego paskudztwa nie przewiduje. gdyż stało się to z włączenia na wyłączenie właśnie po BS.

w zasadzie nic poza formatem nie przychodzi mi do głowy.

może ktoś ma jakąś koncepcje. bo w googlach posucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manadźer urządzeń -> Mysz, klawiatura, karty sieciowe i sprawdz czy mogą one wznawiac działanie komputera.

Także w opcjach zasilania zobacz zaawansowane ustawienia planu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłączyłem wznawianie na klawirze, myszce, kartach sieciowych.

w ustawieniach planu nie znalazłem nic co by mogło powodować taki efekt.

zadziałało, ale po restarcie przez nie działającą klawiature znowu nie działa : juz nawet ekran powitalny sie nie wyświetla. odrazu do pulpitu mnie wrzuca :)

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś nie tak z plikiem hiberfil.sys, skoro miałeś bluescreena to może plik jest uszkodzony albo ma nieprawidłowe prawa dostępu. Wyłącz hibernację, sprawdź, czy rzeczony plik zniknął (jak nie to wywal go ręcznie, czasami może być potrzebny restart), włącz hibernację - może pomoże Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4gb.

ogólnie można uznać, że coś wybudza kompa przed hibernacją. choć już nie wiem co. albo win się zepsuł jak to ma w zwyczaju. widze, że nawet ikony pulpitu nie trzymają swojej pozycji po restarcie.

ukręce łep formatem temu wszystkiemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...