Skocz do zawartości
cr

ktora obudowe wybrac? [;

Rekomendowane odpowiedzi

Chieftec TX-10SL-D MediumTower 360W ATX

Antec PlusView 1000 AMG EU ATX + Chieftec 360W PFC ATX

Antec Plus 1080 AMG ATX

 

Zastanawiam sie tak nad tym od kilku dni i nie wiem co wybrac wiec pomyslalem ze moze pomozecie [; A i prosze podac jakies za i przeciw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalbys fotki... ja dam:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Hmm, w antecach sa chyba jakies wentylatorki w komplecie... w jendym jest okno... ale nie ma zasilacza. Wiesz. Chieftec jest najtanszy. Anteci drozsze... wszystko zalezy od posiadanej kaski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o kaske to tak ok 750zl [;

No to nie ma sie nad czym zastanawiac, masz za te cene ostatnia obudowe z tej listy - jest obudowa i jest zasilacz - 420WATT Anteca to spokoj na kilka lat. Ale moim zdaniem to naprawde duzo za obudowe. Chociaz pewnie wartta jest swojej ceny. Ale co ja gadam sam mam za 530zl bude wiec 200zl to wcale nie tak duzo :D

 

Napewno z tej trojki ostatnia jest najlepsza... ale ile drozsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam chieftec'a smoka [tylko smok Dołączona grafika] tylko że czarną [podpis] Dołączona grafika buda oldlotowa!

a ten antec też odlotowa buda Dołączona grafika tylko troche dużo kosztuje w porównaniu do chieftec'a ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy ten Antec jest duzo lepszy od tego chiefteca czy mam placic za marke? ;d

Bo ja wiem, a Chieftec jest gorsza marka ?

 

Wezmy dwa modele na gorze: (podobna cena)

 

Chieftec:

Placisz za obudowe i za zasilacz. DObre wykonanie itp.

 

Antec:

Placisz za obudowe bez zasilacza ale masz okno i wentyle w cenie tego zasilacza. Wychodzi na to samo.

 

 

Obudowa nr 3: Masz obudowe z zasilaczem ktory kosztuje jesli sie nie myle ok lub ponad 400zl wiec jak odejmiesz to masz to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy ten Antec jest duzo lepszy od tego chiefteca czy mam placic za marke? ;d

Płacisz więcej bo dostajesz lepszy towar (nie wiem jak z wykonaniem obudowy, ale widze, po przedmowcy ze troszke tak), ale przede wszystkim dostajesz w komplecie sporo lepsza zasilke

 

Ja osobiscie zaluje tylko, ze Antec nie ma bigtowerow w ofercie, bo musze gdzies chlodnice od wc wepchnac, nie chce, zeby sterczala na obudowie tak jak teraz, wiec tylko BigTower wchodzi w gre

Ja kupuje Antca TrueBlue 480W a potem Chiefteca Hi-Fi Black MA-01-BD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda z tych obudów jest b.dobra. Proponuje Chiefteca Dragon, wyglada b.podobnie do tego Anteca a jest tanszy. Te TX'y maja

IMHO brzydkie dzwiczki.

W zależności od gustu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem problem i potrzebowalem biga więc zamówiłem zasilacz Antec True 430W ATX i Hi-Fi Black DA-01-BD albo Hi-Fi Black MA-01-BD ale to już ocenie w sklepie szkoda że antec nie robi bigów

Antec nie robi Big Towerów???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem problem i potrzebowalem biga więc zamówiłem zasilacz Antec True 430W ATX i Hi-Fi Black DA-01-BD albo Hi-Fi Black MA-01-BD ale to już ocenie w sklepie szkoda że antec nie robi bigów

Antec nie robi Big Towerów???
Nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem problem i potrzebowalem biga więc zamówiłem zasilacz Antec True 430W ATX i Hi-Fi Black DA-01-BD albo Hi-Fi Black MA-01-BD ale to już ocenie w sklepie szkoda że antec nie robi bigów

Antec nie robi Big Towerów???
Nie!
A to i to są midi towery??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem problem i potrzebowalem biga więc zamówiłem zasilacz Antec True 430W ATX i Hi-Fi Black DA-01-BD albo Hi-Fi Black MA-01-BD ale to już ocenie w sklepie szkoda że antec nie robi bigów

Antec nie robi Big Towerów???
Nie!
A to i to są midi towery??

Nie wiesz, mobilne wyrzutnie rakiet "Katiusha" rocznik 1943, wyprodukowano w ZSRR, na ramie 36 rakiet kalibru 120 mm.

To to jest :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

Policz zatoki 5.25, we wszystkich jest 4, big tower ma 6, poza tym wczytaj się w recenzję:

Mniejsza z to jest Antec Performance Plus 660AMG jest obudową Mini Tower i kosztuje 665 PLN brutto, a większa czyli Plus 1080AMG rozmiaru Midi Tower kosztuje 780 PLN brutto i są one dostępne w sklepie dimm.pl. Co znajdziemy wewnątrz obudowy, o tym możecie przeczytać w poniższych danych technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też ... bigów

Antec nie robi Big Towerów???
Nie!
A to i to są midi towery??

Nie wiesz, mobilne wyrzutnie rakiet "Katiusha" rocznik 1943, wyprodukowano w ZSRR, na ramie 36 rakiet kalibru 120 mm.

To to jest :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

Policz zatoki 5.25, we wszystkich jest 4, big tower ma 6, poza tym wczytaj się w recenzję:

Mniejsza ... o tym możecie przeczytać w poniższych danych technicznych.

Acha :D:D Dzięki za wiadomość, bo żyłem w błogiej nieświadomości :D:D(choć patrząc na cenę, to wolałbym nadal myśleć że to BIG, bo taka kasa za midi, to moim zdaniem przesada...). A co do bud, to sam też mam midi(podobno), ale jako że to Codshit, to ktoś nie wpadł na pomysł, że można mieć tak "dużą" płytę jak ja(czytaj normalną :D:D) i zajmuje mi ona dwie zaślepki na urządzenia 5,25', dzięki czemu mogę mieć tylko 2 :D:D(czyli mini ATX:D:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha :D:D Dzięki za wiadomość, bo żyłem w błogiej nieświadomości :D:D(choć patrząc na cenę, to wolałbym nadal myśleć że to BIG, bo taka kasa za midi, to moim zdaniem przesada...). A co do bud, to sam też mam midi(podobno), ale jako że to Codshit, to ktoś nie wpadł na pomysł, że można mieć tak "dużą" płytę jak ja(czytaj normalną :D:D) i zajmuje mi ona dwie zaślepki na urządzenia 5,25', dzięki czemu mogę mieć tylko 2 :D:D(czyli mini ATX:D:D)

No widzisz a ja mam Big Tower i charakteryzuje sie tym, ze tam gdzie Ty masz 5.25 i chcialbys wlozyc sobei CDrom to u mnie jest dysk twardy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D:D Czyli to :

[(Tu była fajna fotka, ale za dużo miejsca zajmowała :D:D)]

jest Big Tower??

Tak dokladnie

 

To chyba widsac na pierwszy rzut oka :P ;) :D

Hmmm. Szczerze mówiąc to nie podejrzewałem, że pomiędzy Antec'iem a Chieftec'iem jest tak OGROMNA przepaść cenowa. Czy to się przekłada na jakość??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...