Skocz do zawartości
Polaros

Cradle 2 the Grave

Rekomendowane odpowiedzi

Oki chcialem polecic ten film :D

Naprawde od dawien dawna nie widzialem filmu z gatunku strzelamy bijemy sie i dotego jestesmy twardzilami, ktory by mi sie podobal. A ten film naprawde oglada sie przyjemnie :D Wystepuje Jet Li i DMX wszystko okraszone duza dawka HH i spora dawka humoru, Naprawde polecam of koz ogladalem w kinie ;) wersje DVDscreener

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki chcialem polecic ten film :D 

Naprawde od dawien dawna nie widzialem filmu z gatunku strzelamy bijemy sie i dotego jestesmy twardzilami, ktory by mi sie podobal. A ten film naprawde oglada sie przyjemnie :D Wystepuje Jet Li i DMX wszystko okraszone duza dawka HH i spora dawka humoru, Naprawde polecam of koz ogladalem w kinie ;) wersje DVDscreener

No DMX i Drag-On jeszo :P Film jakis idealny nie jest... wszystko mozna przewidziec latwo. :| Duza dawka HH :?: Moze RAPu jak juz... i wcale nie taka duza. Jak na poczatq uslyszalem eminema to mi si eplakac zachcialo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam chyba wszystkie filmy z Jet Li. Ale numer 1 to Kiss of The Dragon (Pocalunek Smoka) film jest naprawde super. Jesli chodzi o Cradle 2 The Grove jest niezly, ale do Kiss of The Dragon troche mu brakuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO CttG to crap jakich malo :? Nic mi sie w nim nie podobalo - moze oprocz tego, ze gral tam Jet, ale nie uratowal sytuacji :(

 

Za to ostatni film Jeta - HERO - daje rade ze hej! Nie da sie tu uniknac porownan do Crouching Tiger Hidden Dragon, ale Hero jest lepszy (IMHO oczywiscie :wink: ). Trzeba oczywiscie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> poprawke na latanie na linkach, ale tu jest nawet fajnie zrobione. Sceny z lucznikami kopia jak Cavalier :wink:

 

@CoVe

KotD jest faktycznie b. fajny, ale polecam Fist Of Legend - IMNSHO NAJLEPSZY FILM JETA I NAJLEPSZY JAKI WIDZIALEM O MARTIAL ARTS! Prawdziwy pokaz kung fu w wykonaniu Jeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...