Skocz do zawartości
HQ12

WIN 2000 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawia sie nad zainstalowaniem tego stwora i bym by wdzieczny za recezje?! tn ile zajmuje na poczatku ile po 3 miechach) jak tam sprawa z pamiecia ktoro xp pochlania bo to chyba jedyny powod mojej przesiadki jak chodza nan integry (AC7) a moze combo 2000 do gier) a xp do pracy! hy? jakie gry np na nim maja opory?? czy warto???!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia sie nad zainstalowaniem tego stwora i bym by wdzieczny za recezje?! tn  ile zajmuje na poczatku ile po 3 miechach) jak tam sprawa z pamiecia ktoro xp pochlania bo to chyba jedyny powod mojej przesiadki jak chodza nan integry (AC7) a moze combo 2000 do gier) a xp do pracy! hy? jakie gry np na nim maja opory?? czy warto???!

Zajmuje ok 1GB, a rozmiar się nie zwiększa, jak usuważ pliki TEMP itp.

 

Pamięci zajmuje niewiele, a chodzi idealnie. Jest rochę wolniejszy od 98, ale znacznie szybszy od Me. Jest super stabilny - praktycznie się nie zawiesza, a jeśli już, to jest to wina sprzętu, a nie windowsów.

 

Z gier, to większośc chodzi (u mnie chodzą wszystkie). Jest problem z nielicznymi programami (tylko ze starymi). Wszystko chodzi idealnie.

 

Jest tylko problem, jak zmieniasz coś w sprzęcie - coś na rzecz, która nie jest z tamtą kompaktybilna (czyli np grafę z Nvidii na Ati lub mobo - ja zmieniłe z BX [chipset] na i815 i winda nie wtawała).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 256 ramu ) ale to malo jak na xp(( widze ze z 2000 jest nie lepiej wiec niebede go instalowal chyba ze mi sie bedzie nudzilo;-P jak na razie xp trzymam z jedniego podstawowego wzgledu, a mianowicie dlatego ze dzwiek ma nieporuwnywalnie lepszy od swoich poprzednikow jak sie ma dwa systemy to fakt ten staje sie tak wyrazny ze mnie obrzydzenie bieze jak slysze co sie wydobywa pod 98 z mojej ac7((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...