Skocz do zawartości
wtymber

hd7770 czy hd6850

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupic kartę graficzną do okazjonalnego grania (1366 x 768; amd x3 450), trochę poczytałem testy na purepc i zastanawiam się nad:

 

HD7770

 

lub

 

HD6850 - tylko tutaj ktos w komentarzach pisze, ze to jakas wersja okrojona bo szyna 128 bitow a nie 256

 

czy możecie mi doradzic ktorą kartę brac? Więcej jak 450zł wydac nie chcę ewentualnie mniej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD7770 w najnowszych sterownikach ma przewagę nad HD6850 .

 

A jak ten HD6850 ma faktycznie obciętą szynę to nie ma nawet co się zastanawiać .

 

W dodatku z komentarzy wynika że karta jest głośna czego o HD7770 powiedzieć nie można .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7770 na najnowszych sterownikach równa się z 6870, a co dopiero z jakimś kastratem 6850. Ja gram dość sporo na sprzęcie z sygnaturki, w podobnych rozdzielczościach (1440x900) i póki co gram na wymaxowanych detalach i sprzęt daje radę, ok są wyjątki jakieś, ale jeszcze nie mam zamiaru wydawać majątku na PC, kosztem zejścia z detali z ultra na high, albo zamiast aa x8 na aa x4 i dla tych kilku fps więcej.

Edytowane przez mrwhoope

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up jakoś nie zauważam tego równania się, fajnie, że jesteś zadowolony z karty ale nie pisz bzdur. Proca też masz nie "wymaXowanego" także wiesz...

Edytowane przez łopian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...